Kripto Michael: Ethereum Boğası 330$'ı Geçince Başlayacak - BTC MAGAZİN

Kripto Michael: Ethereum Boğası 330$’ı Geçince Başlayacak

  • Analist ‘Kripto Michael’, kitlesine güncel bir ETH temel durumunun analizini sundu ve bir boğa döngüsünün 330$ fiyat seviyesinin üzerinde tekrar başlayabileceğini söyledi.

Amsterdamlı büyük analist ve tüccar Michael van de Poppe, Ocak 2018’de 1.300 dolara yakın ATH’den düşmesinden bu yana Ethereum‘a neler olduğunu izleyicilere açıklamak için video bloguna gitti.

Ayrıca, en büyük ikinci para biriminin ne zaman başka bir yükseliş döngüsüne başlayacağını tahmin etti.

Kurumlar Ethereum’un Temellerini Artırıyor

Michael van de Poppe (‘Kripto Michael’ olarak da bilinir) videosunda Ethereum’un yeni bir yükseliş döngüsüne hazırlandığını söyleyen bazı verileri paylaştı.

Verilere göre, ETH şu anda bir birikim (akümüle) aşamasından geçiyor ve 2018’in düşüşünden bu yana bu nedenle bir aralıkta işlem görüyor. Bundan önce ETH, o yılın Ocak ayında ATH’sinden sonra bir düşüş evresinden geçti.

Bay van de Poppe, piyasanın şu anda tanıklık ettiği sinyallerin önümüzdeki yıllarda önemli bir ivme gerektirdiğine dikkat çekti.

Buradaki en önemli işaretlerden biri, Grayscale’in (ve diğer benzer fonların) Bitcoin’i ve Ethereum’u toplu olarak satın almasıdır.

Salgın Daha Fazla Kullanıcıyı Kriptoya Doğru İtiyor

Analist ayrıca, Çin’de ortaya çıkan mevcut pandemi sırasında, daha fazla kullanıcının kripto para birimlerinin beklentilerini görmeye başladığında fiat ve alışılmış banka ödemeleri yerine kriptoya geçmekte olduğunu belirtti.

Bir platform olarak ETH lehine konuşulan bir diğer önemli faktör ve gelecekteki fiyat artışı, sürekli ertelenen Ethereum 2.0 lansmanıdır.

Ayrıca, ETH’de DeFi ile daha fazla fon kilitlendi. Bu rakam şu an tüm zamanların en yüksek seviyesi; 1,69 milyar dolar.

Ethereum Birikimi Devam Ediyor

Bay van de Poppe, şu anda ETH’ye olan talebin arttığını ve insanların ETH’lerini büyük ölçüde borsalardan soğuk cüzdanlara veya uzun süreli depolama sağlayan ve kriptoyu hızla harcama şansını azaltan diğer adreslere taşıdığını söyledi.

330 Doların Üzerinde Bir Kırılma Yeni Bir Yükseliş Döngüsü Başlatabilir

Analist, ETH’nin Eylül 2018’den beri bir aralıkta işlem yaptığını ve birikim aşamasında olduğunu belirtti.

Ancak, ETH 290$ – 330$ alanının üzerine çıktığında yeni bir yükseliş döngüsünün başlayacağına dikkat çekti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu