Wax (WAXP) Nedir? Wax (WAXP) Coin Geleceği ve Yorum 2022

Wax (WAXP) Nedir?

Waxp token, herhangi bir e-ticaret sitesinde işlemleri daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirmek için yapılmış bir Ethereum blok zinciri türüdür. 2017 yılında ilk kez e-ticaret sitelerini pazara girmeye hazırlayan bir blok zinciri olarak hizmet vermektedir. Bu bağlamda birçok e-ticaret sitesinin yönetiminde ve yatırımında birçok kişinin ilgisini çekmiştir. Waxp, blok zinciri konsensüsü için DPoS kullanır ve işlemleri olabildiğince hızlı gerçekleştirmeyi amaçlar.

Waxp coin, geliştirilmiş özellikleri ile e-ticaret sitelerinde sürekli kullanılamamakta ve bu alanda sürekli çalışmaktadır. Bu çabaların en önemlileri, WApp zincirinde token toplamayı, Marketplace’i değişmez hale getirmeyi ve zincir üstü araçlar için paketler oluşturmayı içerir. Waxp coin, en hızlı işlem süresi için sürekli geliştirilen 0 işlem ücreti ile çalışır. Bununla birlikte, Waxp coin, William Quigley ve Jonathan Yantis tarafından ortaklaşa kuruldu.

WAX tarafından geliştirilen özel özellikler ve teşvik mekanizması, özellikle tekliflere oy vermeyi teşvik etmek için e-ticarette kullanım için blok zincirinin kullanışlılığını optimize etmeyi amaçlıyor.

Bunu yapmak için WAX, merkezi olmayan uygulama pazaryerlerinin (DApp’ler) ve değişmez token’ların oluşturulabileceği blok zinciri tabanlı bir araç takımı oluşturdu.

WAX Cloud Wallet, SSO ve OAUTH gibi hizmetler e-ticaret işlemlerini destekler ve SSO, yerel bir RNG hizmeti ve geliştirici portalıdır. WAX’ın blok zinciri mimarisi, müşteriler için 500 milisaniyelik blok sürelerini ve ücretsiz işlemleri destekler. Ayrıca, blok üreticilerinin seçimine ve iyileştirme tekliflerine katılımı teşvik etmek için oylama ödüllerinden yararlanır.

WAX ayrıca, WAXP token sahiplerinin token’larını Ethereum tabanlı bir ERC20 yardımcı program token’ı olan WAXE’ye dönüştürmelerine olanak tanıyan bir WAXPEthereum (ETH) köprüsüne sahiptir.

WAX’a katılmak isteyen kullanıcılar, WAXE’i Ethereum köprüsüne getirmek için WAXP token’larını yakmalıdır. Daha sonra Ethereum dağıtım sözleşmesinde WAXE tokenlerini stake etmeleri gerekecek.

WAXG, WAXE paydaşlarına dağıtılan Ethereum tabanlı bir ERC20 yönetişim token’ıdır. Dağılım belirli bir takvime göre yapılır ve WAX ​​havuzunun ekonomik faaliyet yüzdesi ile orantılıdır. Token sahipleri, nihayetinde platformda ekonomik değerin tahsisini ve dağıtımını yönetebilir.

WAX Ekonomik Etkinlik Havuzu, oluşturulan WAX ücretlerinin belirli bir yüzdesini biriktiren ve WAXE paydaşlarına dağıtılmak üzere ETH’ye dönüştürülebilen akıllı bir sözleşmedir. Token’larını yakmaya karar veren WAXG token kullanıcılarına da verilebilir.

Wax (WAXP) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: William Quigley ve Jonathan Yantis tarafından kurulmuştur.
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 3,857,589,049
  • Dolaşımdaki Arzı: 1.970.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 7.876.340.508,84
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,16
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 14,38

Wax (WAXP) Geleceği

Arkasındaki kurucu ekibin gücüyle yatırımcılara güven veren Waxp Coin’in geleceği, genel olarak büyük gelir fırsatları sunabilir. Kullanıcı merkezli WAX sistemi, gelişen NFT ve e-ticaret dünyasını blok zinciri teknolojisi ile daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Çeşitli avantajlar ve yenilikçi anlayışlarla dikkat çeken platform sayesinde WAX ​​Coin’in artıp artmayacağını merak eden yatırımcı sayısı her geçen gün artıyor. Pek çok uzmana göre, ERC20 altyapısını kullanan ve dijital pazara güç veren bu proje çok büyük bir potansiyele sahip. Ancak aynı amaca yönelik birçok projenin bulunması, Wax Coin tablolarının ve analizlerinin yakından takip edilmesini zorunlu kılmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Lunyr (LUN) Nedir? Lunyr (LUN) Geleceği ve Yorum 2022

Gelecekteki WAX coin bağlamında, merkezi olmayan platformuyla WAX’ın NFT alanına odaklanan bir kripto varlık olduğu belirtilmelidir. Bazıları tarafından NFT dünyasının Bitcoin’i olarak kabul edilir. Beş milyon bulut cüzdan kullanıcısı, onu dünyanın en popüler kripto para birimi haline getirme fırsatına sahip oldu. Kullanıcıları potansiyeli konusunda hevesli. İyi geliştirilmiş bir WAX sistemi, çok sayıda yatırımcıyı çekebilir.

Wax (WAXP) Yorum

WAX Coin, özellikle dünya devi Binance’in borsasında işlem görmesinin ardından yatırımcıların ilgisini çekti. Uzmanlar, büyüyen e-ticaret sektörüne yenilikler getiren WAXP Coin hakkında eleştiriler almaya başladı.

Çoğu analiste göre, günümüz oyun endüstrisinin blok zincir teknolojisinden yararlanarak gelişmesi gerekiyor. Steam gibi endüstri devlerinin günleri Wax platformu gibi projeler sayesinde bitmiş olabilir. Bu anlamda hızlı, ucuz ve yenilikçi çözümler sunan WAX evreni, klasik ve geleneksel şekilde çalışan oyun platformlarının kullanıcılarının ekosistemine kazandırabilir. Oyun pazarını tekelleştiren ve yüksek ücretler talep eden bu şirketlere olan talebin düşmesiyle birlikte, yenilikçi blok zinciri projelerinde bir patlama olabilir. Bu durumda güvenli ve sağlam yapısıyla dikkat çeken WAX platformu, denge kurarak sanal oyun ticaretinde devrim yaratabilir. Bu kadar büyük bir potansiyele sahip WAX Coin hakkındaki yorum ve incelemelere göre, gelecekte oyun ve e-ticaret varlıklarının değişimi için yeniden sipariş vermek oldukça mümkün.

Wax coin, NFT odaklı bir platform olmasına rağmen, çeşitli alternatif satış yapılarını ve mekanizmalarını destekler. WAX, bir kripto para birimi konsensüs mekanizması olarak devredilmiş bir hisse kanıtı kullanır. Ayrıca EOS ve Litecoin token’ları ile tamamen uyumludur. Gelecekte WAX ​​paralarına yatırım yapmak akıllıca bir hareket olabilir.

WAX token, milyonlarca yatırımcının bu blok zinciri kullanarak sanal mağazalar oluşturmasına izin verecek. Bu benzersiz merkezi olmayan platform, anında güvenlik ve ödemeler sağlar. Bu özellikler, milyonlarca yeni kullanıcıyı WAX’a ve onun ICO’suna çekme potansiyeline sahiptir. WAX çok büyük bir potansiyele sahiptir, iyi bir sonuç almak zaman alır.

Wax (WAXP) Nereden ve Nasıl Alınır?

Wax (WAXP)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu