Evrynet (EVRY) Nedir? Evrynet (EVRY) Geleceği ve Yorum 2022

Evrynet (EVRY) Nedir?

Evrynet (EVRY), en basit tanımıyla akıllı yönlendirmeye dayalı merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için tasarlanmış bir blok zinciridir.

Geliştiricilerin ve şirketlerin, Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) gibi dünyanın önde gelen blok zincirleriyle birlikte çalışabilen sınırsız sayıda CeDeFi uygulaması oluşturabilecekleri bir altyapı sağlamayı amaçlamaktadır. Evrynet, sorunsuz entegrasyon için SDK’lar, API’ler ve şablonlar sağlar.

Merkezileştirilmiş/Merkezi Olmayan Finans (CeDeFi) kavramını duyduysanız, muhtemelen Evrynet’i (EVRY) duymuşsunuzdur. Evrynet ağının orijinal kripto para birimi olan EVRY token’i, Ethereum (ETH), Binance Akıllı Zincir (BSC) ve Stellar ağlarıyla uyumludur.

Maksimum 1.000.000.000 EVRY miktarı ile EVRY token’inin birçok önemli özelliği vardır. Evrynet merkezi olmayan finans (DeFi) ve merkezi olmayan uygulama (dApp) projeleri için gaz ücretleri EVRY token’larında ödenir.

EVRY tokenleri, merkezi olmayan borsada çiftçilik, stake etme, takas ve ödünç verme gibi işlemler için kullanılır. Doğrulayıcılar için blok ödülleri de EVRY token’larında ödenir. EVRY token’ine sahip olmak, size Evrynet (EVRY) ağının yönetimine katılma fırsatı da verir.

Evrynet, 2020 yılında Tayland’dan Chatchaval Jiaravano ve Tridbodi Arunanonchai tarafından oluşturuldu. Chatchaval Jiaravanon, telekomünikasyon, medya ve finansal hizmetler sektöründe çalışan bir girişimci olarak biliniyor.

Jiaravanon’un ayrıca çeşitli sektörlerde küresel şirketlere yatırımları var. Jiaravanon ayrıca Asya’da kurulmuş birçok şirketin yönetim kurullarında yer almaktadır. Tridbodi Arunanondchai, finansal hizmetler sektörüyle ilgilenen bir seri girişimcidir.

Enerji, dijital kredi ve turizm sektörlerinin yanı sıra blockchain teknolojisinde projeleri var. Aynı zamanda Güneydoğu Asya’nın önde gelen bir risk sermayesi fonunun risk sermayesi ortağıdır. Evrynet (EVRY), geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar ve CeDeFi projeleri oluşturabileceği bir ağdır.

Öncelikle Güneydoğu Asya pazarına odaklanan Evrynet, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir çok zincirli işlevsellik sunar. Evrynet, geliştiriciler için hızlı, uygun maliyetli ve esnek bir çözümdür. Evrynet, geliştiricilere dağıtılmış uygulamalar oluşturmak için bir altyapı sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanır.

Bir finansal hizmetler portalı, bir sözleşme ağı ve bir muhasebe ve uyumluluk bileşeninin yanı sıra akıllı sözleşmeleri birleştirir. Evry.Finance, Evrynet ağında oluşturulan ilk merkezi olmayan uygulamadır.

2021’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülen Evry.Finance, kurumsal yatırımcıları merkezi olmayan finans (DeFi) dünyası ile birleştirmeyi amaçlıyor. Evry.Finance esneklik, istikrar ve derin likidite sunar. Bunu, çok sinyalli cüzdanlar, kurumsal akıllı sözleşmeler ve sipariş defteri ve AMM/DMM koleksiyonuna sahip hibrit bir DEX gibi kurumsal odaklı özelliklerle başarır.

Evry.Finance için önemli bir kullanım örneği, gerçek varlıkları/getirileri DeFi’ye veya varlık tokenizasyonuna bağlamaktır. Başka bir deyişle, Evry.Finance ile Evrynet, gerçek dünya ile dijital finansal hizmetler arasındaki kapıyı aralıyor.

EVRY tokeninin teknik incelemesi, Evrynet projesinin “güven eksikliği bir engel olduğunda bu hizmetleri verimli ve uygun maliyetli hale getirmeyi amaçlayan finansal hizmetlere ve uygulamalara erişimi kolaylaştırdığını” vurguluyor.

Teknik Raporu, Evrynet projesini “akıllı bir finansal hizmetler platformu” olarak tanımlıyor. Araştırmaya göre, Evrynet’in platformu, herkesin daha yüksek kullanıcı kapasitesini [çevrimiçi] desteklemek için bilgi işlem gücü ve depolama kapasitesi eklemeye teşvik edildiği bir akıllı sözleşme ekonomisi yaratıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Name Service (ENS) Nedir? Ethereum Name Service (ENS) Geleceği ve Yorum 2022

Evrynet, diğer finansal hizmet uygulamalarının üzerine kurulabilecek bir CeDeFi platformu yaratıyor. Zincir, Tendermint konsensüsünü kullanır ve hızlı birlikte çalışabilir, güvenli ve uyumlu bir zincir oluşturmayı amaçlar.

Evrynet üzerine kurulan ilk uygulama, kurumsal yatırımcıları DeFi dünyasına bağlamaya odaklanan Evry.Finance. Esneklik, istikrar ve derin likidite sunar. Bunu, KYT ve sıfır veri desteği için ayrı bir bölümün yanı sıra çok sinyalli cüzdanlar, kurumsal akıllı sözleşmeler ve sipariş defteri gibi kurumsal odaklı özellikler ve AMM/DMM havuzlu hibrit bir DEX sağlayarak başarmayı planlıyor.

Ayrıca Evry.Finance, farklı vadelerde ve farklı getirilerde farklı gelir ürünleri sunmaktadır. Evry.Finance için önemli bir kullanım örneği, gerçek varlıkların/gelirin DeFi veya varlık tokenizasyonu ile birleştirilmesini içerir.

Evrynet (EVRY) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Chatchaval Jiaravanon ve Tridbodi Arunanonchai
  • Yayınlanma Yılı: 2021
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 40,389,133
  • Piyasa Değeri: ₺ 20,022,881
  • En Düşük Fiyat: ₺ 11.59
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.3379
  • Proje Amacı: Evrynet, Kyber Network ve Stellar ile işbirliği içinde tasarlanmış ve geliştirilmiş akıllı bir yol içi blok zinciridir. Evrynet’in vizyonu, Güneydoğu Asya pazarına ve ötesine odaklanarak CeDeFi’nin finansal hizmetler ağının temelini atmak.

Evrynet (EVRY) Geleceği

Kullanıcılar, EVRY token’ın arkasındaki platformu güçlü ve gelecek vaat eden bir platform olarak görüyor ve bu nedenle EVRY token’ını yatırım yapmaya değer bir varlık olarak yorumluyor.

Proje’nin arkasındaki ekibin de her gün yeni geliştirmeler üzerinde çalıştığına inanılıyor, bu nedenle EVRY etiketi de fiyatına göre iyi çalışıyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Evrynet (EVRY) Yorum

CeDeFi topluluğuna olan bağlılığını güçlendirmek için finansal hizmetler platformu Evrynet, danışma kuruluna üç üye atadığını duyurdu. Bu, Evrynet’in danışma kurulunun genişlemesine yol açan 7 milyon dolarlık özel fon toplamasından kısa bir süre sonra geldi.

Merkezi olmayan finansman, kurumsal aktörlerin dikkatini çekmiştir. Bu nedenle Evrynet, yatırımcılara Evry.Finance uygulaması aracılığıyla uygun fiyatlı DeFi hizmetleri sunmak istiyor. Evrynet’in birçok yerleşik blok zinciri ekosistemiyle uyumluluğu ve birlikte çalışabilirliği, birçok yeni kullanım ve fırsat sunuyor.

Menkul Kıymetler Borsası, Likidite Fonu ve Bahis çözümlerinin tümü de Evry.Finance’da mevcuttur. Finance, Evrynet tarafından üretilen ilk DApp’tir. Ayrıca perakende yatırımcıları, gayrimenkul ve DeFi’yi birleştirerek daha çok yönlü bir gelir ürünü sunmayı amaçlayan kullanıcı dostu bir arayüzden yararlanmaktadır.

Evrynet (EVRY) Nereden ve Nasıl Alınır?

Evrynet (EVRY)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu