01 Mart 2021 Chainlink, FTX Token, Synthetix Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

01 Mart 2021 Chainlink, FTX Token, Synthetix Fiyat Analizi

Chainlink, boğalar onu bir talep alanına çevirmeye çalışırken, bir arz bölgesi içinde ticaret yapıyor. Synthetix , alıcılar devreye girdikçe 18.5 $ işaretinin üzerine çıktı ve FTX Token 26.2 $ seviyesini destek olarak geri almaya çalıştı.

Chainlink [LINK]

Kaynak: TradingView
LINK / USD

Saatlik grafikte RSI, nötr 50 değerinin üzerine çıkarken momentumun boğalar lehine geri dönmeye başladığını gösterdi. 24,8 dolardan 25,8 dolara vurgulanan bölge, 27 dolarlık genel giderde dirençle geçmişte bir arz bölgesi olmuştur.

Bu nedenle, 27 dolarlık alanı desteklemek için çevirmek, güçlü bir yükseliş gücünün işareti olacaktır. Birkaç gün önce 22.33 $’dan bir öncekine göre daha yüksek bir düşüşün oluşması da kısa vadede cesaret verici bir işaret.

FTX Token [FTT]

Kaynak: TradingView
FTT / USD

MACD yükseliş eğilimi oluşturdu ve kısa vadeli yükseliş ivmesi göstermek için sıfır çizgisinin üzerine çıkmanın eşiğindeydi. FTT ayrıca 26,17 dolarlık destek seviyesinin üzerine çıktı.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde idi ve 26.57 $’dan küçük bir geri çekilme görülebiliyordu. Satın alma siparişleri vermek için 26,17 $’lık bir yeniden test kullanılabilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde, FTT boğalarının 26 dolarlık alanı herhangi bir düşüş baskısına karşı savunması ve ayrıca FTT için bir toparlanma başlatmak için 28.59 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView
SNX / USDT

Synthetix, her iki yönde de kırılma girişimleriyle azalan bir kanalda işlem görüyordu. Ancak, yazı yazılırken kripto paranın fiyatı bu kanalda geri döndü.

Geçtiğimiz birkaç saat içinde OBV, SNX kısa bir süre kanalın alt sınırının altına düştüğü ancak tekrar içeri girmeye zorladığı için yükselen bir eğilim kaydetti. 8 dönemli EMA (mavi), kısa göstermek için 20 dönemlik EMA’nın üzerine çıkıyordu.

18,2 dolarlık alan yeniden test edilebilir ve SNX’i satın almak için iyi bir alan olabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu