04 Mart 2021 Monero, Aave, Nano Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

04 Mart 2021 Monero, Aave, Nano Fiyat Analizi

Bitcoin’in piyasa boğaları, listelerde bir kez daha yukarı çıkmaya çalışırken, 49.000 $ işaretini cesurca savunuyordu. Monero ve Aave üçgen desenleri oluşturdu ve yakında bir kırılma görmesi muhtemelken, Nano 5 dolara düşüş görebilir.

Monero [XMR]

Kaynak: TradingView
XMR / USDT

Monero, 4 saatlik grafikte yükselen bir üçgen modeli oluşturdu ve işlem hacmi de piyasa katılımcılarının güçlü bir hareket için beklemesiyle aynı zaman diliminde düşüyor. Bu, XMR’nin 270 dolara geri döndüğünü görebilecek bir yükseliş formasyonudur. Ancak, bir işlem seansını 210 $ ‘ın altında kapatmak muhtemelen kurulumu geçersiz kılacaktır.

Bitcoin, XMR’nin oluşturduğu modelden bağımsız olarak XMR üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır.

RSI ise nötr 50 işareti etrafında salınım Stokastik RSI aşırı satış bölgesinde oldu. 210 doların altına düşme, XMR’nin bir kez daha 180 doları ziyaret ettiğini gösterebilir.

Aave [AAVE]

Kaynak: TradingView
AAVE / USDT

Aave, alçalan bir üçgen desen oluşturan başka bir kripto paraydı. Yükseliş trendinde, bu formasyonun yukarı yönlü bir hareket görmesi muhtemeldir. Ancak, AAVE’nin trendi Şubat ortasındaki 540 $ ‘dan bu yana düşüş gösterdi ve yakında başka bir düşüş görülebilir.

Yoğun ticaret hacmi ile desteklenen modelin dışında bir kapanış, bir kırılmanın teyidi olacaktır. Yazma sırasında 383 dolar seviyesi önemli bir destek seviyesiydi. Awesome Osilatörü sıfır altında olduğu gibi AAVE için ayı ivmesi kaydetti.

Nano [NANO]

Kaynak: TradingView
NANO / USDT

20 ve 50 dönemlik EMA’lar (sırasıyla beyaz ve sarı), son birkaç günde bir miktar yükseliş ivmesi olduğunu gösterdi, ancak son saatlerde fiyat her iki hareketli ortalamanın altına düştüğü için düşüşe geçti.

Chaikin Para Akışı, satıcıların kısa vadede kendilerini bir kez daha öne sürdükleri gibi, piyasalardan net sermaye hareketini göstermek için sıfır çizgisinin altına da daldı. Bu, NANO’nun 5 dolarlık desteği yeniden ziyaret ettiğini gösterebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu