05 Şubat 2021 Ethereum (ETH) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

05 Şubat 2021 Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Lider altcoin Ethereum, yükselmeye devam ediyor. Yazım sırasında ETH 1.658 dolar seviyesinde işlem görüyor.

D1’de, ETH / USD yüksek seviyesini tekrar yeniledi. Şu anda tekliflerin 1.420 USD’ye düşmesini bekleyebiliriz. Bu seviyeyi test ettikten sonra, geri çekmeyi tamamlayabilir ve yükseliş trendine devam edebilir. MACD histogramı, büyüme için başka bir sinyal olan sıfırın üzerinde kalıyor. Ayrıca, göstergenin sinyal hatları yakında düzeltmeyi destekleyecek bir Black Cross oluşturabilir. Daha önce olduğu gibi geri çekilmenin fark edilmeyeceği ve 1.750 dolar hedefiyle tekliflerin büyümeye devam edeceği göz ardı edilmiyor.


H4’te, resim D1’dekine benzer: alışlar yükselen kanalın içinde düzeltiliyor. Kripto para başka bir geri çekilme oluşturduktan sonra, yükseliş trendine geri dönme şansı yüksek. Stokastik aşırı alım bölgesinde yer alıyor ve yakında bir Black Cross oluşturabilir ve daha büyük TF – 1.750 USD ile aynı hedefle daha fazla büyümeden önce düzeltme için başka bir sinyal verebilir.


Ethereum ağındaki işlemlerin fiyatı son altı aydan bu yana ikiye katlandı ve Şubat ayının ilk yarısında 20 dolara ulaştı. Madencilerin toplam gelirinin yaklaşık % 40’ının komisyonlama işlemlerinden elde edildiği biliniyor. Ağ yük ile baş edemediği için ücretler artıyor.

Yılın başından bu yana, ETH % 140’ın üzerinde büyüdü ve şirketin sermayesi 192 milyar dolara ve günlük ticaret hacmi 44 milyar dolara ulaştı.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu