07 Ekim 2020 Ethereum Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

07 Ekim 2020 Ethereum Fiyat Analizi

ABD Borsası, ABD Başkanı’nın seçimler sonrasına kadar hiçbir teşvik paketinin geçmeyeceğini tweetlemesinin ardından panik içinde bir satış dalgası gördü. Düşüş, kripto pazarını da etkiledi, çoğu büyük altcoin ve Bitcoin kayıplar gördü. Bitcoin, son 24 saat içinde yüzde 1.40 düşüş yaşadıktan sonra şu anda 10.605 dolardan işlem görüyor.

Ethereum son 24 saatte 351 dolardan 337 dolara düştü.

Ethereum [ETH]

ETH, alçalan bir üçgen (beyaz) içinde yükselen bir kama (turuncu) oluşturmuştu. Yükselen takoz, ETH’nin 340 dolara düştüğünü gördü. ETH, azalan trend çizgisini geçmek için başka bir girişimde bulundu, ancak başarılı olamadı.

Azalan üçgen, önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyatı 260$’a kadar düşürebilecek bir düşüş formasyonudur. Kısa vadede, düşüş ve satış baskısı yaygındır.

MACD, sıfır çizgisinin altında düşüş eğilimi oluşturdu ve güçlü bir satış sinyali üretti. ETH, 320 dolarlık bölgede destek bulmayı bekleyebilir.

Temel analiz yönünden bakacak olursak, ETH 2.0 güncellemesinin beklenenden çok daha uzun süre devam edebileceğinden Ethereum hakkında ciddi endişeler var. Vitalik Buterin, bu güncellemenin tam anlamıyla piyasa sürülmesinin bir kaç yılı bulabileceğini günler önce belirtmişti. ETH için gelecek günler çetin gibi gözüküyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu