09 Eylül 2020 ETH Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

09 Eylül 2020 ETH Fiyat Analizi

Ethereum, basın zamanında 353 dolardan işlem görmektedir ve dün, ETH düşmeye başlamadan önce; kısa bir süreliğine 351 dolarlık direnci aşarak yükseliş eğilimi gösterdi. Ancak bu direnç üzerinde kalıcı olarak tutunamadı.

Ethereum [ETH]

Ethereum’un 488$’dan, alt fitili 308$’a inen son hareketi için Fibonacci Retracement aracını kullandığımızda, bazı önemli geri çekilme seviyeleri ortaya çıkıyor. ETH, 353 dolardan işlem görmektedir ve direnç olarak %23.6 geri çekilme seviyesinin üzerinde bulunuyor. Altındaki 322$ seviyesi, fiyat için destek görevi görebilir.

Fiyat herhangi bir seviyeye yaklaştığında, oluşan fraktallar, fiyatın bir sonraki aşamada nereye gidebileceğinin bir göstergesi olacaktır. Geçtiğimiz günlerde birkaç kez ETH direnci test etti, düşüş fraktalını oluşturdu ve fiyat kısa süre sonra direnç bölgesinden ret yedi.

ETH’nin oluşturduğu bir yükseliş eğilimi vardı ve bu, beyaz eğilim çizgileri ile vurgulanmaktadır. Bu yükseliş eğilimi, ETH’nin 350 dolarlık bölgeyi bir kez daha test ettirdi.

Bu arada belirtmekte fayda var ki; korku endeksine göre, Ethereum’a yönelik duyarlılıkta da pek iyimser değil. Bununla birlikte, yakın zamandaki dalgalanma göz önüne alındığında, ETH fiyatındaki başka bir artış, varlığa yönelik duyarlılığı büyük ölçüde değiştirebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu