+10 BTC Depolayan Bitcoin Cüzdan Sayısı Büyük Düşüş Yaşadı - BTC MAGAZİN

+10 BTC Depolayan Bitcoin Cüzdan Sayısı Büyük Düşüş Yaşadı

  • Glassnode, +10 BTC’li cüzdan sayısının 6 aydan daha uzun bir süre içinde çok düşük bir seviyeye düştüğünü, ancak daha küçük cüzdanların sayısının arttığını bildirdi.

Glassnode analiz sağlayıcısı, “geniş” Bitcoin cüzdanlarının sayısının (on veya daha fazla BTC bulunan cüzdanların) son zamanlarda düşüşte olduğunu gösteren verileri paylaştı.

Bununla birlikte, daha küçük miktarda BTC sahipleri ekosisteme girmeye ve yeni cüzdanlar oluşturmaya devam ediyor.

+10 BTC Bulunan Cüzdan Çemberi Küçülüyor

Glassnode analiz ajansı, yakın tarihli bir tweetinde, on veya daha fazla BTC içeren Bitcoin adreslerinin miktarının yedi ayın en düşük seviyesine düştüğünü belirtti; şimdi bu sayı 153.137 cüzdana eşittir.

Bu yılın başlarında, benzer bir düşük seviyeye Mart ayı sonunda ulaşılmıştı.

Başka bir tweet’e göre, +100 BTC’li cüzdanın sayısı bu haftanın başlarında beş ayın en düşük seviyesine ulaştı.

10.000 BTC’ye sahip cüzdanların sayısı da düşüşte. Glassnode tarafından 8 Ağustos’ta sağlanan bir çizelgeye göre, bu yıl 27 Nisan’da 111’i gördükten sonra bu sayı (10.000 BTC’ye sahip cüzdanların sayısı) 104’e düştü.

Küçük Miktardaki BTC Sahiplerinin Sayısı Artıyor: Yeni ATH

İyi haber şu ki, küçük BTC sahiplerinin sayısı artıyor. Glassnode, bir veya daha fazla BTC’yi tutan BTC adreslerinin miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 823.103’e ulaştığını duyurdu.

Bitcoin 10.000 Doların Üzerinde Kalmaya Çalışıyor

En büyük piyasa değerine sahip amiral gemisi kripto para birimi BTC, 3 Eylül’den beri, bir haftadır, düşüşte.

O gün (3 Eylül), Bitcoin fiyatı 11.300 dolarlık alanı terk etti ve 11.000 dolarlık desteğin altına düşerek, en sonunda 9.900 dolar alanına düştü.

Ardından tekrar, 10.000 doların üzerine çıkmayı başardı. Bununla birlikte, şu anda, çok sayıda yatırımcının BTC varlıklarını nakde çevirmesine rağmen, bu seviyenin üzerinde kalması piyasa için çok önemli olmaya devam ediyor.

Görünüşe göre 10’dan fazla BTC’si bulunan cüzdan sahipleri, Bitcoin’lerinden kurtulmak için ayılara katılarak, satış yapıyorlar.

Basın zamanında, kral kripto para birimi BTC, CoinMarketCap’e göre 10,198$’dan işlem görüyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu