04 Mart 2021 EOS, Crypto.com Coin, Dash Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

04 Mart 2021 EOS, Crypto.com Coin, Dash Fiyat Analizi

Altcoin piyasası, çoğunlukla Bitcoin ile birlikte hareket ediyor gibi görünüyordu. BTC’nin 52.000 doları geçememesinin ardından, birçok altcoin önemli direnç seviyelerinden reddedildi. EOS, son birkaç gün içinde 4 $ ‘ı geçemedi, Crypto.com Coin ise geçtiğimiz ay boyunca güçlü bir yükseliş performansının ardından bazı kazançlarını geri aldı. Son olarak, Dash bir sıçrama kaydetti ancak bir kez daha aşağıya itilmesi muhtemel.

EOS

Kaynak: TradingView
EOS / USDT

EOS için 4 saatlik RSI 50’nin üzerine çıkmasına rağmen, 4 $ işaretiyle karşılaşmak için hala inatçı bir direnç seviyesi var. 3.3 $ ‘dan toparlanma hızlıydı, ancak bu sadece kısmi bir toparlanmaydı ve boğaların hakimiyette olduğu kabul edilmeden önce daha fazla ilerleme kaydedilmesi gerekiyor.

Geçtiğimiz 24 saat, EOS’un 4 $ seviyesini test ettiğini gördü ve 3,76 $ ‘a geri çekildi. İyi işlem hacmiyle desteklenen 4 doların üzerindeki bir kapanış, EOS’u 4 dolar civarında satın almak için bir sinyal olarak kullanılabilir, sadece 3,9 dolarlık bir stop-loss ile 4.4 dolarlık bölge bir tedarik bölgesi olmuştur ve EOS için uzun pozisyonu kapatmak için kullanılabilir.

Crypto.com Coin [CRO]

Kaynak: TradingView
CRO / USDT

CRO, geçtiğimiz haftalarda kayda değer bir düşüş yaşadı. 0.08 $ ‘ı geçen kırılma, CRO için bir yükseliş trendini müjdeledi ve kazançlarının bir kısmını geri çekmeye zorlanmadan önce 0.27 $’ da zirveye ulaştı.

Fibonacci geri çekilme aracı, CRO’nun % 50 geri çekilme seviyesini test ettikten sonra sıçradığını gösterdi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde CRO, 0,146 dolarlık destek seviyesinin üzerine çıktı.

0,13 ila 0,15 dolar arasındaki bölge, önümüzdeki birkaç gün içinde CRO biriktirmek için kullanılabilir. % 50 seviyesinin savunması yükseliş eğilimi gösterdi. 0,173 dolar seviyesinin üzerine çıkmak, büyük olasılıkla başka bir ayağın yükselmesine yol açacaktır.

20 ve 50 dönem EMA ise (beyaz ve sarı), son birkaç gündür hızında bir düşüş kaydetti Parabolik SAR bir alım sinyali gösterdi ve daha sıkı stop-loss seviyesini verdi.

Dash [DASH]

Kaynak: TradingView
DASH / USDT

DASH için, Şubat ayının ortasından bu yana trend düşüşe geçti ve kripto, önceki haftalardaki güçlü kazançları geri aldı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde Bollinger bant genişliği göstergesi , DASH’ın fiyat hareketinin arkasındaki düşük oynaklığı göstermek için düştü.

Azalan trend çizgisinin (turuncu) üzerinde, DASH için 235-245 $ arası bir arz alanı bulunabilir. MACD yükseliş eğilimi oluşturmuş ve sıfırın üzerine çıkmış olsa da, DASH’ın 180 dolardan sıçrayan ticaret hacminin olmaması, daha fazla olumsuzluğun muhtemel olduğu anlamına geliyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu