18 Haziran 2022 Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

ETH/USD

Ethereum (ETH), Bitcoin‘in (BTC) düşüşünü takip ediyor ve son 24 saat içinde %11,78 düştü.

18 Haziran 2022 Ethereum (ETH) Fiyat Analizi 2
ETH/USD grafiği
Kaynak: TradingView

Saatlik grafikte, Ethereum (ETH), 992 dolardan yakın zamanda oluşturulan destek seviyesine geri dönüyor. Fiyat, günün sonuna kadar 1.000 $ seviyesinin altında işlem görmeye devam ederse, yakında 950 $ bölgesine daha fazla düşüş beklenebilir.

Günlük zaman diliminde, Ethereum (ETH) 1.000 doları kırdığı için durum daha da kötü, bu da devam eden düşüşün henüz bitmemiş olabileceği anlamına geliyor. Alıcılar inisiyatifi ele geçiremezlerse, bir sonraki destek civarında ana altcoinin fiyatını 832 dolara düşebilir.

Haftalık grafikte, Ethereum (ETH) mumu 1000 doların altında kapatmak üzere olduğu için hiçbir şey olumlu değil. Satış hacmi yüksek, bu da ayıların boğalara hükmetmeye devam ettiği anlamına geliyor. Aynı şekilde, alıcıların oyuna geri dönebilecekleri bir sonraki seviye 787$’dır.

Ethereum, yazım zamanında 956 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   17 Aralık 2019 Günlük Kripto Para Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu