19 Aralık 2022 Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Kripto pazarındaki son satışların ortasında, Dogecoin fiyatı düşüşe tanık oldu ve bu da fiyatını aylık 0,074 $ desteğine düşürdü. Ancak, söz konusu destekten gelen zayıf yükseliş eğilimi, fiyatların eninde sonunda önceki düşüş trendine geri döneceğini gösteriyor. Ancak bu potansiyel ralli nereye kadar gidebilir?

  • Dogecoin fiyatı, bir sonraki ayı döngüsünü tetiklemeden önce %7-16’lık geçici bir geri çekilmeye işaret ediyor
  • 0,0074 doların altında kapanan günlük bir mum, bu memecoinde uzun süreli bir düzeltmeye işaret edecektir.
  • Dogecoin’in 24 saatlik işlem hacmi 293,6 Milyar Dolar, bu da %11’lik bir kayıp anlamına geliyor.
dogecoin (DOGE) grafik

Son üç haftada, Dogecoin fiyatı, kripto piyasasındaki son satışlara yanıt olarak önemli bir çıkışa tanık oldu. Bu düşüş, 0,11 $ direncinden V-top’un tersine dönmesini tetikledi ve %32,6 düşüşle aylık 0,074 $ desteğine ulaştı.

Bu V-top dönüşü, dağ tipi bir yapıyı yansıtır ve pazarda agresif satışı gösterir. Bu düşüş, Kasım ayı sonundaki son iyileşme döngüsünü tamamen dengeliyor. Ancak, 17 Aralık’ta bu memcoinin fiyatı, bu 0,074 $’lık destekten geri dönmek için %5 arttı.

Ayrıca, toparlanma sırasında yoğun bir satın alma baskısı belirtisi olmaması, sürdürülebilir toparlanma olasılığını düşürüyor. Dogecoin fiyatı şu anda %2’lik bir gün içi kayıpla 0,077 $’dan işlem görüyor.

Satın alma baskısının devam edip etmediği göz önüne alındığında, DOGE fiyatı 0,0827 $ veya 0,090 $ ters direnci yeniden test edebilecek geçici bir ralli yapabilir.

Bununla birlikte, 0,074 dolarlık bir desteğin kırılma olasılığının daha yüksek olmasıyla, Dogecoin fiyatı düşüşüne devam ederek %15,5 düşüşle 0,065 dolara gerileyebilir.

Dogecoin Fiyat Gün İçi Seviyeleri

  • Spot ücret: 0,077 ABD doları
  • Eğilim: Ayı
  • Volatilite: Orta 
  • Direnç seviyeleri – 0,82 dolar ve 0,092 dolar
  • Destek seviyeleri – 0,074 ABD Doları ve 0,065 ABD Doları
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Cosmos, Monero Fiyat Analizi: Güçlü Teknikler Piyasadaki Endişeleri Ortadan Kaldırıyor

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu