20 Mart 2021 Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini - BTC MAGAZİN

20 Mart 2021 Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini

  • Chiliz fiyatı, yakında %1,680 boğa rallisini sona erdirebilecek önemli bir seviyeye olan 0,50 $’ı izliyor.
  • Momentum Ters Çevirme Göstergesi’nin (MRI) uzantıları A ve B, yakında tam kapsamlı bir ters çevirme yapılacağına işaret ediyor.
  • Eğimli talep bariyerinden bir sıçrama, CHZ için başka bir boğa koşusu başlatabilir.

Chiliz fiyatı 1 Mart ile 12 Mart arasında %1,680’lik bir artış gösterdi. Zirvesi 0,94 $’dan bu yana, CHZ boğaları varlığı ayakta tutmakta zorlanıyor gibi görünüyor. Chiliz’in piyasa değeri, bu ralliyi ilk aşamalarında sürdüren eğimli bir destek hattına hızla yaklaşıyordu.

6 Mart, bu hattın Chiliz fiyatına göre en son test edildiği zamandı. Şimdi, Chiliz fiyatı bu engeli 0,50 dolar civarında yeniden test edebilir. İlginç bir şekilde, bu çizgi 0.49 $’da %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk geliyor.

CHZ / USDT 12 saatlik grafik

Bu nedenle, bunun bozulması, sonraki talep bariyerinde tam bir darbe düzeltmesini tetikleyebilir. Bu durumda, Chiliz fiyatı başlangıçta %40 düşerek %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine 0,29 $’dan 50 on iki saatlik hareketli ortalamaya (MA) denk gelebilir.

Bu seviye satıcıları tutamazsa, CHZ %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 0,20 $’a kadar düşebilir. Bu hareket, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,94 dolardan %77 oranında geri çekilmesi anlamına geliyor.

Düşüş görünümüne güç katan MRI göstergesi, Mart ayı ortasında başlayan ralli için A ve C uzantılarını basan MRI göstergesidir. Dolayısıyla, buradaki yükseliş trendinin tersine dönmesi muhtemel görünüyor.

Bu kritik engelin çöküşü aşağı yönlü olsa da, ondan bir sıçrama, Chiliz fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.944 $’ı yeniden test etmesine izin verebilecek bir yükseliş ivmesini tetikleyebilir.

Buradaki sürekli veya artan yükseliş baskısı, CHZ fiyatını %127.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 2.14 $’a yükseltebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu