NEWSCRYPTO.IO; Kriptonun Geleceğini Şekillendir! - BTC MAGAZİN

NEWSCRYPTO.IO; Kriptonun Geleceğini Şekillendir!

NEWSCRYPTO.IO ile kriptonun geleceğini şekillendir!

Etkileyici kazançlara rağmen, finans piyasasında kripto para trade etmek (alıp-satmak) giderek zorlaşıyor. Başarılı olmak için, yatırımcıların daha verimli trade yapmasını sağlayacak güçlü bir bilgi aracına sahip olması gerekiyor.

NewsCrypto bu noktada, doğru bilgiyi doğru zamanda bulma ve analiz etme sorununu çözerek kullanıcıların rasyonel yatırım kararları vermesine olanak tanır. Yatırımcılar NewsCrypto’yu kullanarak, kripto para alım-satım dünyasına katılma ve kripto piyasalarının bugününü ve geleceğini bir araya getiren bir platforma erişim kazanma şansı elde ederler.

CROSS CHAIN (Çapraz Zincir)

NewsCrypto token (NWC), çok hızlı ve ucuz işlemleri nedeniyle Stellar blok zinciri üzerinde geliştirildi. Bugün, merkezi olmayan finans ekosisteminin diğer zincirlerde (özellikle Ethereum ve BSC) katlanarak büyümesi, NewsCrypto’nun çapraz zincir teknolojisine ihtiyacını yarattı ve bu yeni protokollerde tokeni kullanılabilir hale getirdi. NWC token, hem Ethereum hem de BSC’de yeni uygulanan sürümü sayesinde, kullanıcıların akıllı bir sözleşme ile tek bir tıpklamayla otomatik olarak farklı NWC sürümlerini değiştirmelerini mümkün kılıyor. Herhangi bir kullanıcı, herhangi bir zamanda ücretsiz olarak (ağ işlem ücretleri hariç) 1:1:1 oranında farklı zincirler üzerindeki tokenler arasında geçiş yapabilir.

Stellar, ucuz işlem ücretlerini mümkün kılmak için platformun yerel blok zinciri olarak kullanılıyor. Öte yandan Ethereum, DeFi projelerinin büyük çoğunluğunu barındırmak için seçilmiş. Nispeten yeni olan BSC (Binance Akıllı Zincir) ise, yenilikçi ve merkezi olmayan finans projeleri için hızlı, ucuz ve güvenilir bir blok zinciri sağlamaya odaklandığı için seçilmiş.

Cross Chain ile NWC Swap (Takas)

NWC’nin maksimum arzı 280.000.000 olarak başlayıp Stellar, Ethereum ve BSC olmak üzere üç zincire ayrılmış durumda. NewsCrypto ekibi, başlangıçta Ethereum zincirinde çıkarılan 50.000.000 token ve Binance Smart chain’deki 5.000.000 token ile maksimum arzı 280.000.000’de tutmak için Stellar ağında 55.000.000 token yakmayı planlıyor. Token yakma işlemi, şirket fonlarının büyük çoğunluğunun bulunduğu Stellar zincirinde devam edecek.

Farklı zincirler arasında 1:1:1 oranında token swap özelliği, üç protokolün hepsinin kullanıma açılması ile birlikte, NewsCrypto web sitesinde üzerinden kullanılabiliyor olacak. Ayrıca web sitesinde Ethereum ya da BSC cüzdanlarında NWC tutma ve herhangi bir Ethereum ya da BSC adresine NWC gönderme gibi birtakım avantajlı özelliklere de erişebiliyor olacaklar. Bu da NWC’nin DeFi ürünlerinde ve dApp’lerinde bir varlık olarak kullanılmasını, merkezi olmayan borsalarda NWC işlemleri gerçekleştirmeyi ve çok daha fazlasını mümkün kılacak.

ÜRÜNLERE GENEL BAKIŞ

NewsCrypto, test edilmiş ve güvenilir mobil uygulama, mobil cüzdan ve dünyanın önde gelen traderları tarafından kullanılan teknoloji harikası NewsCrypto trade platformu ürünlerin küresel sağlayıcısıdır.

Mobil Uygulama

NewsCrypto mobil uygulaması, sorunsuz bir trade deneyimi için gerekli tüm kaynakları bir araya getiren NewsCrypto ekosisteminin son derece önemli bir parçasıdır.

Heyecan verici özellikleri

  • Son teknoloji ürünü bir pazar ve portföy izleme bölümü: Bu, kullanıcıların favori coinlerini ve portföylerini görüntüleme şekillerini tamamen özelleştirmesine imkan tanır. Oldukça esnek olan bu bölüm, farklı itibari (fiat) para birimlerinde token ve portföy değerlerini gösterme özelliğine sahiptir.
  • Topluluk ve kripto oyunları bölümleri: Kapsamlı ekosistemi, hem eğitim hem de eğlence sunan ve ayrıca NWC jetonları için takas için mevcut olan uygulama içi kredileri entegre eden topluluk ve kripto oyunları bölümlerini birleştirmiştir.
  • Topluluk ve kripto oyunları bölümleri: NWC tokenlerine dönüştürülebilen uygulama içi kredilerle eğitim ve eğlenceyi birleştiren Topluluk ve Kripto Oyunları bölümü kapsamlı bir ekosistemdir.
  • Kitle kaynaklı (crowdsource) duyarlılık verileri: Veriler, kullanıcıların fiyat hakkında yükseliş/düşüş duyarlılıklarına ilişkin oyları ve belirli kripto paralara yönelik fiyat tahminleri ile oluşturulur. Kullanıcılar, doğru tahminler paylaşarak daha fazla ödül kazanır ve haftalık ya da aylık liderlik tablolarında birbirleri ile rekabet ederler.
  • Kripto oyunları: Kullanıcılar, heyecan verici ve bağımlılık yapan oyunlara katılarak birbirleri ile rekabet ederken uygulama içi krediler kazanabilirler. Bu kredileri daha sonra NWC tokene çevirebilirler.
  • Haber akışı: Uygulama, kullanıcıların favori kripto paraları hakkında güncel bilgiler edinmesini sağlamak için gerekli interaktif eğitici bilgileri sağlar.

Mobil Cüzdan

Bu yerel, non-custodial (vesayetsiz) mobil cüzdan uygulaması, NWC tokenleri için birinci sınıf güvenlik sağlar. Kullanıcılar, üçüncü taraf cüzdan sağlayıcılarına ya da borsa cüzdanlarına bel bağlamak zorunda kalmaksızın NWC tokenlerini doğrudan telefonlarında güvenle saklayabilir, alabilir ve gönderebilir. Entegre PIN, face ID ve parmak iziyle kimlik doğrulama yöntemleri, ideal bir konforun ve güvenliğin birleşimini sağlar.

NewsCrypto Trade Platformu

Kripto dünyasında para kazandıran kararlar almanın merkezi olan bu platform, piyasaya; Kripto Duygu Göstergesi, trade göstergeleri ve araçları, NewsCrypto fiyat alarmları, alım-satım simülatörleri, özel sohbet entegrasyonu, NewsCrypto alım-satım botu, önceden tanımlanmış grafikler ve yapay zeka ile fiyat tahmini gibi güçlü araçlar getirmeyi amaçlamaktadır.

  • Trade Göstergeleri ve Araçları: NewsCrypto platformu üç farklı seviyeye ayrılmıştır: Başlangıç Seviyesi, Orta Seviye ve İleri Seviye. Başlangıç seviyesi, kaydolduktan sonar ücretsiz olarak sunulan temel araçlardan ve göstergelerden oluşur. Orta ve İleri seviyede ise kilitli araçların ve gösterge özelliklerinin kilidini açmak için aylık veya yıllık NWC token ile ödeme yapılması gerektirir.
  • Topluluk Tahminleri: NewsCrypto Topluluk Tahminleri bölümü, eşler arası etkileşimler ve tahminleri görüntülemek için fırsat sunar. Acemilerin trade doğruluğu, kullanımlarına sunulan deneyimli kişilerin öngörülü sohbetleriyle artırılır. NWC token ödülleri haftalık olarak en çok katkıda bulunan üç kişiye dağıtıldığı için NewsCrypto Topluluk Tahminleri NWC token kazanmak için mükemmel bir fırsat sunmakta.
  • Önceden Tanımlanmış Grafikler: NewsCrypto, üyelerin kullanması için çeşitli seçenekler içeren geniş bir grafik yelpazesine sahiptir. Grafikler, dünyanın en iyi traderları tarafından, fiyat hareketini izleme ve bitcoin ile başka bir para birimini karşılaştırma özellikleriyle profesyonel bir şekilde çizilir.
  • Trade Simülatörü: Bu araç, acemi traderların alım-satım işlemlerinin pratikte nasıl işlediğini görselleştirmelerine ve fonlarını riske atmadan gerçek zamanlı piyasa verilerine dayalı stratejiler geliştirmelerine olanak tanır. Ayrıca deneyimli traderların yeni deneysel stratejileri test etmelerini sağlar.

TOKEN EKONOMİSİ

NewsCrypto, blok zincir piyasasının en büyük ve en başarılı sektöründe faaliyet gösteriyor ve şirketin pazar payında sürekli bir artış sağlamak için nakit akışı modeline, platformun hızlı ölçeklendirilmesine izin veren iyi yapılandırmış bir iş yaklaşımına sahiptir. Ekonomik modeli, geleneksel IT şirketine benzer bir ekonomik model olan yüksek kaliteli hizmet erişimi satışına dayanmaktadır.

NewsCrypto şeffaf gelir kaynaklarına sahiptir ve kayıtlı kullanıcıların kar elde etmesini sağlamak için sahip olduğu teknolojiye ve işletim platformu aracına güvenir. Bu ekonomik model, faaliyetlerin uzun vadeli planlamasına ve hizmetin tutarlı gelişimine yönelik iyi yapılandırılmış bir iş yaklaşımına dayanmaktadır.

Yapılan araştırmaya göre, ücretli NewsCrypto üyelerinin sayısının aktif yatırımların başlamasını takip eden ilk yılda 15.000, ikinci yılda 50.000 ve üçüncü yılda 120.000 olması ön görülmektedir. Bu sayı önümüzdeki yıllarda artmaya devam edecek. 2020 yılının başında NewsCrypto topluluğunu oluşturan kayıtlı aktif kullanıcı sayısı, 2023 yılının başına kadar 110.000’den 880.000’e çıkması beklenmekte. Bu rakama, aktif bir yatırım stratejisinin uygulanması ve Kripto Duygu Analizi Göstergesi, NewsCrypto fiyat alarmları, özel sohbet entegrasyonu, NewsCrypto ticaret botu, yapay zeka fiyat tahmini, Shadow trading, Messenger fiyat uyarıları ve NewsCrypto Blok Zincir Kuluçkası gibi hizmetlerin eklenmesiyle ulaşılması hedefleniyor.

NewsCrypto’nun temel token geliştirme sistemi token yakarken sınırlı bir token arzı sunar. NewsCrypto, üyelik ücretlerinden alınan NWC tokenlerinin %20’sini otomatik olarak yakacaktır. Bu token yakma süreci, NWC tokenlerinin toplam arzını azaltmak, yatırımcıların ve token sahiplerinin organik büyümesini sağlamak ve token değerini artırmak için uygulanmaktadır.

Token Adı: NewsCrypto Coin

Sembolü: NWC

Toplam Arz: 280.000.000 token ile başlamıştır ve otomatik token yakma sistemi kullanılarak sürekli olarak azaltılır.

GELECEK POTANSİYELİ

NWC gelecekte farklı eklentilere erişim anahtarı görecek, seçilen blok zincir startup’ları ve kripto trade projeleri için dahili bir token olarak uygulanacak, uygulama kapsamını genişletecek ve talebi artıracaktır. Ekip, NewsCrypto mobil uygulamasında büyük borsalarla entegrasyon sağlayarak, onu gerçekten her şeyi kapsayan bir uygulama haline getirmeyi planlıyor.

NewsCrypto ekibi, platformunun yanı sıra, önde gelen kripto danışmanları ve profesyonelleriyle canlı dersler vermek amacıyla sanal ofisleri bir araya getirme planları yapılıyor. NewsCrypto ayrıca topluluğa ihtiyaç duydukları tüm desteği sunarken kendi blok zincir projelerini başlatma fırsatı verecek bir kuluçka kuracağını dile getiriyor. NewsCrypto ekibi, kuluçkaya dahil olacak ekiplere başarılı bir proje oluşturmak için gereken geliştirme uzmanlığını, pazarlama yardımını ve teknik bilgi birikimini sağlayacak. Bugüne kadarki en yenilikçi kuluçkayı oluşturmak ve başarılı iş ittifakları ile NewsCrypto topluluğunu büyütmek, ekibin odak noktası olmaya devam ediyor.

Projenin Türk topluluğuna katılıp sorularınızı sormak isterseniz Telegram kanallarına katılabilirsiniz.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu