20 Mart 2021 VeChain, Aave, Algorand, Dash Fiyat Analizi

VeChain, fiyatın basın zamanında rekor seviyelerde işlem görmesiyle yükseliş trendinin arkasında yükseliş gücü gösterdi. Aave, %38,2 Fibonacci seviyesini yeniden kazanmaya çalışırken, ALGO 50-SMA 200-SMA’nın üzerine çıktıktan sonra piyasasında düşüş hissini tersine çevirdi. Son olarak Dash, piyasasında volatilite düşük olduğu için rangbound davranışı öngördü.

Bu arada Bitcoin 59444 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik işlem hacmi 46 milyar doları aştı.

VeChain [VET]

20 Mart 2021 VeChain, Aave, Algorand, Dash Fiyat Analizi 2
Kaynak: TradingView
VET / USD

28 ADX okuması, fiyat 4 saatlik grafikte kuzeye doğru gidişatını sürdürürken VeChain pazarında sağlıklı bir yükseliş eğilimi gösterdi. RSI henüz aşırı alım bölgesine dokunmadı ve yükseliş trendinin en az birkaç seans daha bozulmadan kalacağını belirtti.

24 saatlik işlem hacimleri, yazının yazıldığı sırada minimum düzeydeydi ve bu durum, bir patlama tahminine karşı çalıştı. Göstergeler duruşlarını tersine çevirirse, MEÖ muhtemelen düşük trend çizgisinin altına düşer ve 0,07 $ işaretini test eder.

Aave [AAVE]

20 Mart 2021 VeChain, Aave, Algorand, Dash Fiyat Analizi 3
Kaynak: TradingView
AAVE/USD

400 dolara yakın duran %38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesi, genel olarak ağır satış baskısına tanık oldu ve 4 saatlik zaman diliminde Aave’yi düşürdü. OBV, AAVE boğaları fiyatı %38,2 seviyesinin üzerinde tutmaya çalışırken endeks düşük zirveler oluşturduğu için söz konusu satış baskısını vurguladı.

Awesome Osilatörü bir miktar olumlu ivme kaydederken, yukarı doğru bir kırılmayı desteklemek için daha güçlü ipuçlarına ihtiyaç vardı. İşlem hacimlerindeki bir artış veya daha geniş piyasadan gelen ek ipuçları kesinlikle AAVE’nin fiyatına olumlu bir senaryoda yardımcı olacaktır. 430 $ ‘da% 50 seviyesinin üzerinde bir artış, boğalar için uzun vadeli bir hedef sundu.

Algorand [ALGO]

20 Mart 2021 VeChain, Aave, Algorand, Dash Fiyat Analizi 4
Kaynak: TradingView
ALGO/USD

50-SMA ve 200-SMA arasında bir geçiş, Algorand’ın fiyatı için olumlu bir işaretti. Bu, son 30 günde yaklaşık %8’in üzerinde kayıp yaşayan büyük ölçüde düşüş gösteren bir piyasa için bir kırılma sinyali olabilir. Boğalar için bir sonraki adım, en son yaklaşık bir ay önce görülen seviye olan 1,35 $ direncinin üzerinde bir hareketi hedeflemekti.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   06 Ekim 2020 Günlük Kripto Para Analizi

MACD’de yükseliş eğilimi doğru yönde atılmış bir adım olacaktır. RSI 60’tan kuzeyi işaret etti ve satın alma tarafında güç gösterdi. Bununla birlikte, 24 saatlik işlem hacimlerinin olumlu bir sonuç için toparlanması gerekecektir.

Dash [DASH]

20 Mart 2021 VeChain, Aave, Algorand, Dash Fiyat Analizi 5
Kaynak: TradingView
DASH/USD

Bollinger Bandlarına göre düşük volatilite, fiyatın 219.6 $ seviyesinin üzerine çıkmasından bu yana Dash için devam eden konsolidasyon dönemini yansıtıyor. Awseome Osilatörü yükselişten bağımsızdı, ancak önümüzdeki oturumlarda ek ivme, Dash’in mevcut kanalından kopmasına yardımcı olabilir.

Boğalar için bir sonraki hedef 280 dolar seviyesindeydi. Tersine, ayılar 201.08 dolarlık desteğe doğru düşüş hedefliyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu