23 Ocak 2021 Bitcoin SV, BAT, FTX Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

23 Ocak 2021 Bitcoin SV, BAT, FTX Fiyat Analizi

Bitcoin SV, azalan bir kanalda işlem görüyordu ve satış baskısının, yakın bir destek seviyesinin altına düştüğünü görmesi muhtemeldi. Basic Attention Token, bir aralıktan çıktı ve başka bir direnç seviyesini desteğe çevirmeye çalıştı. FTX Token, çok önemli bir destek seviyesinin hemen üzerinde işlem gören boğalar ve ayılar arasında bir mücadele gördü.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV, azalan bir kanalda işlem görüyordu. Bu bir yukarı dönüş formasyonudur, ancak yalnızca fiyat, yüksek hacimli bir hareketle kanalın üst tarafına geçerse. O zamana kadar, işlemlere girmek ve çıkmak için kanal sınırları ve orta nokta kullanılabilir.

İvme son birkaç gündür ayılardaydı ve bu yazı yazılırken değişmemişti. OBV, satış hacminin yükselişte olduğunu göstermek için istikrarlı bir şekilde düşüyordu. Bu, BSV’nin 172 dolarlık desteği ayılara bıraktığını gösterebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Bir hafta önce 0,27 Dolar ile aralığın (0,2 – 0,27 Dolar) üzerine çıktıktan sonra, BAT, azalan bir kanal içinde hareket etmeye başladı ve hatta 0,224 dolarlık destek seviyesi kadar güneyde bir mum kaydetti. Piyasanın boğaları bu noktada devreye girdi ve BAT, 0.32 dolarlık direnç seviyesinde bir artış, 0.35 dolarlık küçük bir geri çekilme ve ardından 0.335 dolarlık direnç seviyesini test etmek için başka bir yükseliş gördü.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde iken kendi başına bir geri çekilme sinyali vermedi. Son olarak, RSI 67’lik bir değer kaydetti ve yükseliş gücünü vurguladı. Bu, BAT’ın önümüzdeki günlerde 3.55 dolarlık direnç seviyesini desteklemeye çevirmesi muhtemel.

FTX Token [FTT]

Kaynak: TradingView’de FTT / USD

Fiyat ile momentumu arasında gizli bir yükseliş farkı tespit edildi ve MACD, zayıf bir alım sinyali oluşturmak için düşüş bölgesinde yükseliş eğilimi oluşturdu. Sabit Aralık Hacim Profili, FTT için Kontrol Noktasının (PoC) 9,65$ seviyesinde olduğunu gösterdi.

Fiyat bu işaretin üzerindeydi ve boğalar 10.5 $ ‘lık direnci test etmek için FTT’yi 10.1 $ seviyesini geçmeye çalışacaklardı.

Yine 9.65 $ ‘ın altına kapanması, FTT’nin 8.84 $ seviyesindeki desteği yeniden ziyaret ettiğini gösterebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu