25 Mayıs 2021 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve ADA Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

25 Mayıs 2021 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve ADA Fiyat Analizi

BTC / USD

Dün alıcılar, 36.000 $ ‘lık direnç seviyesinin üstesinden gelmeyi başardılar ve 37.150 $ seviyesinin üzerinde konsolide oldular. Akşam geç saatlerde, büyüme üç saatlik EMA55’e kadar devam etti.

BTC / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Bu sabah, hareketli ortalama Bitcoin (BTC) fiyatında daha fazla büyümeyi sınırladı. Sabah parite, 37.150 $ seviyesini kullanarak yatay bir aralıkta bir yer edinmeye çalışacak.

Ortalama fiyat seviyesinin üzerinde bir kırılma olması durumunda, parite 42.447 $ seviyesine kadar toparlanmaya devam edebilir. Ayılar fiyatı 37.150 doların altına çekerse, 36.000 dolarlık seviye bir destek görevi görebilir.

Bitcoin, yazım anında 37,973 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

Bitcoin’den (BTC) farklı olarak, Ethereum (ETH), düzeltmenin ardından son gün % 4 artarak yükselmeye devam etti.

ETH / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte, Ethereum (ETH), 2.400 $ işaretinden başarılı bir şekilde sıçradığından yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayılar güçlerini kaybediyor, bu da azalan satış ticaret hacmi ile teyit ediliyor. ETH 2.650 $ ‘ın üzerine çıkarsa, 3.100 $’ lık bir sonraki hedef yakında elde edilebilir.

Ethereum, yazım anında 2.592 dolardan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP, %9 artışla bugün listemizdeki en büyük kazanan oldu.

XRP / USD grafiği
Kaynak: TradingView

XRP, 1 $ ‘da hayati seviyeye geri dönmeye çalışırken XRP, düşüşten daha fazla yükseliş gösteriyor. Altcoin, likiditenin çoğunun odaklandığı bölgede bulunuyor, bu da yatırımcıların yaklaşan büyük bir hamle için güç biriktirdiği anlamına geliyor. XRP’nin 0,90 doların üzerinde işlem görmeye devam etmesi durumunda, kısa süre içinde 1,18 dolardan ayna seviyesine ulaşma şansı yüksek.

XRP, yazım anında 0,94 dolardan işlem görüyor.

ADA / USD

Cardano (ADA), % 4’lük bir fiyat artışı ile XRP’den daha az değer kazandı.

ADA / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Cardano (ADA), desteğin üzerinde 1,33 $ seviyesinde sabitlendi ve düşük alım satım hacmine göre olası bir yükseliş için güç topluyor. Bu durumda, boğalar durumu kontrol etmeye devam ederse, altcoin hafta sonunda 1.79 $ ‘lık direnç seviyesine ulaşabilir.

ADA, yazım anında 1.56 $ ‘dan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu