28 Aralık 2020 Cardano (ADA) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

28 Aralık 2020 Cardano (ADA) Fiyat Analizi

  • Cardano fiyatı 4 saatlik grafikte paralel bir kanalın içinde yer alıyor.
  • Göstergeler, dijital varlığın 0.22$’a doğru muazzam bir kırılma için hazır olduğunu gösteriyor.

Cardano, bir aydan daha uzun bir süredir paralel bir kanalda işlem görüyor ve bir kırılmaya yaklaşıyor. Boğalar birkaç kritik destek seviyesini güvence altına almayı başardılar ve şimdi ADA’yı kilit direnç seviyesinin üzerine çıkarmaya hazırlar.

Bununla birlikte, Cardano fiyatının muazzam bir yükseliş için 0.17$’ı kırması gerekiyor. 4 saatlik grafikte Cardano paralel bir kanal oluşturdu ve boğalar varlığı 50-SMA, 100-SMA ve 200-SMA’nın üzerine çıkarıp üçünü de destek seviyesine dönüştürdü.

ADA/USD. Kaynak: TradingView

Bu noktada boğaların bir üstünlüğe sahip olduğu görülüyor ancak yine de kırılmadan önce kilit direnç seviyesini 0.173$’dan kırmaları gerekiyor. Cardano fiyatı bu noktanın üzerine çıkabilirse büyük olasılıkla 0.22$’a yükselebilir.

ADA IOMAP grafiği

Buna ek olarak, In/Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği yukarı yönde neredeyse hiçbir direnç göstermiyor. En kritik alan, paralel kanalın üst trend çizgisine denk gelen 0.166$ ile 0.17$ arasında yer alıyor gibi görünüyor.

Ayılar, ADA’yı 0.13$’dan düşük trend çizgisine itme şansına sahip olmak için Cardano fiyatını üç hareketli ortalamanın altına çekmelidir. Bu önemli destek seviyesinin altındaki bir kırılma, varlığı 0.1$’a düşürür.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu