Andreessen Horowitz Proje Girişimleri İçin Kripto StartUp Okulu Açıyor - BTC MAGAZİN

Andreessen Horowitz Proje Girişimleri İçin Kripto StartUp Okulu Açıyor

Girişim sermayesi şirketi Andreessen Horowitz (a16z), kripto para birimiyle ilgili projeler geliştirmeyi amaçlayan girişimler için uzman bir okul açıyor.

Andreessen Horowitz , 3 Ekim’deki bir duyuruda Crypto Startup School’u açıkladı ve “daha ​​fazla teknoloji girişimcisini kripto projeleri başlatmaya ve girişimcilerin fikir labirentinde gezinmesine yardımcı olmaya niyetli olduğunu duyurdu.

Girişimin başlatılması üzerine yaptığı açıklamada, Andreessen Horowitz’in genel ortağı Chris Dixon, açılış ile ilgili açıklamada bulundu:

“Kriptoya özgü girişimler ve son yedi yılda öğrendiklerimiz ile bu kategorideki en iyi uygulamalar için bir başlangıç ​​okulu açacağız.”

Chris Dixon

Son aylarda, bir dizi endüstri oyuncusu eğitimle ilgili girişimler başlattı. Son zamanlarda, gizlilik merkezli bilgi işlem ağı ve uygulama ekosistemi Blockstack, beceri temelli çevrimiçi okul olan Lambda Okulu ile ortaklık yaptığını açıkladı. Programa kayıt yaptıran öğrencilerin artık Blockstack uygulamalarını nasıl kodlayacaklarını ve Uygulama Madenciliği Programı aracılığıyla aylık kazanç elde edebileceğini öğrendikleri bildiriliyor.

Btcmagazin tarafından bildirildiği gibi kripto para borsası Binance, geliştiricileri ve onların girişimlerini destekleyecek Binance X adında yeni geliştirici odaklı projesini başlatmıştı.

Ağustos ayının sonlarında Coinbase, dünyanın en iyi 50 üniversitenin listesi için sıralamaları kullandığı bir araştırmayı paylaştı. Analiz, dünyadaki en iyi 50 üniversitenin % 56’sının kripto para birimi veya blok zinciri teknolojisi üzerine bir veya daha fazla sınıf sunduğunu gösterdi.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu