Arrington XRP Capital, ByteSize Capital İle Birleşiyor - BTC MAGAZİN

Arrington XRP Capital, ByteSize Capital İle Birleşiyor

Dijital varlık yönetimi firması Arrington XRP Capital, 27 Mart’ta yayınlanan resmi bir duyuruya göre kripto para birimi odaklı özel fon ve araştırma evi ByteSize Capital ile birleşti.

Birleşmeyle birlikte ByteSize Capital’in kurucu ortakları Ninor Mansor ve Ninos Mansor, kurucu ortaklar Heather Harde ve Michael Arrington ile birlikte ortak olarak Arrington XRP Capital’e katıldı.

Devralım şartlarına göre, Arrington XRP Capital, kripto para birimi piyasalarında gezinmek ve veri toplamak için ByteSize’in özel yatırım paketini üstlenecek. Yukarıda belirtilen sistemler Arrington XRP Capital’in mevcut yatırım çerçevesine eklenecek.

Birleşmenin, Arrington XRP Capital’in başlıca sınırlı ortakları tarafından 30 milyon dolarlık bir yatırımla sağlandığı bildirildi. Ninos Mansor’un devralma hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Bir birleşmeyi tartıştığımızda bizim gözümüze çarpan şey, on yıldan fazla bir süredir birlikte çalıştıkları gerçeği. İki teknoloji patlaması size, kopyalayamayacağınız izler ve kararlar veriyor. ”

Ocak ayında, Arrington XRP, merkezi olmayan döviz (DEX) toplayıcı Totle’ın bir finansman turuna katıldı. Arrington XRP Capital’in kurucusu ve TechCrunch’ın kurucusu Michael Arrington, DEX odaklı platformun blok zinciri ekonomisinin geleceğinin önemli bir parçası olduğunu söyledi.

Arrington’a göre Arrington XRP Capital, 2017 yılında 100 milyon dolar geri dönüş sağladı. Ortakları dağıtım işlemleri için Ripple‘a (XRP) yatırım yapmaya zorlayan fon kripto para birimi varlıklarını işlemekte ve elinde bulundurmakta ve token satışlarına, hisse senetlerine ve borçlarına yatırım yapmaktadır.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu