Balinalar Ethereum (ETH) Biriktirmeye Devam Ediyor

Ethereum (ETH) balinaları, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimini biriktirmeye devam ediyor. Santiment’ten elde edilen verilere göre, 11 Eylül’den bu yana, bir milyon veya daha fazla ETH tutan Ethereum balina adresleri toplu olarak 3.5 milyon daha ETH satın aldı.

Ekleme, Merge‘den bu yana balinaların ETH varlıklarında %14’lük bir artışa işaret ediyor. Ayrıca, bu kohortta yer alan yaklaşık 132 cüzdanın kümülatif varlıklarını, tüm zamanların en yüksek dengesi olan 28,55 milyon ETH’ye itiyor.

Buna karşılık, 100 ila 1 milyon ETH tutan balinaların altındaki yatırımcıların oluşturduğu ETH yatırımcıları, önceki Santiment verilerine göre ETH varlıklarını satıyor. Özellikle, yeniden dağıtım eğilimi , Ethereum blok zincirinin öncekine göre bir PoS konsensüs mekanizması kullanmaya geçişinden kısa bir süre sonra başladı.

Etkileyici balina aktivitesine ve yeni blok zinciri dinamiklerine rağmen, ETH fiyatı büyük ölçüde kırmızıda işlem görmeye devam etti. CoinMarketCap verilerine göre, ETH geçen ay yaklaşık %6,21 düştü. Bununla birlikte, durumun iyi tarafından bakan analistler, balinalar aktif birikime geri döndüğünde ETH fiyatının artacağını tahmin ediyorlar.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bu Hafta Yapılacak Londra Yükseltmesi Ethereum'un Geleceğini Değiştirebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu