Biconomy (BICO) Nedir? Biconomy (BICO) Geleceği ve Yorum 2022

Biconomy (BICO) Nedir?

Biconomy, merkezi olmayan web’i herkes için erişilebilir hale getirme misyonuna sahip olduğunu iddia ediyor. “API’lerimiz ve SDK’larımız, herhangi bir dAapp’ı, kripto bilgisi ve deneyimi ne olursa olsun herkesin kullanabilmesi için dönüştürüyor. Çok zincirli geçiş altyapımız, web3.0’ın tüm avantajlarının web2.0’ın sezgiselliği ile birlikte gelmesini sağlamak için 70’in üzerinde DApp için günde yaklaşık 50.000 işlem gerçekleştirir.

Biconomy’ye göre, bir dApp ile her etkileşim bir blok zinciri işlemidir ve blok zinciri işlemleri karmaşıktır. “Kullanıcıların kripto cüzdanlarında uzman olması, gaz ücretlerini yönetmesi, tüm işlemleri aktif olarak yönetmesi, farklı zincirler arasında para transferi yapması ve daha fazlası olması gerekiyor. O zaman bile, uzun bekleme süreleri ve başarısız işlemlerle aralıklı bir deneyim yaşamak zorunda kaldılar. Bu, başlamak için dik bir öğrenme eğrisi ile karşı karşıya kalan kripto kullanıcıları için özellikle zordur.

BICO burada devreye giriyor ve Dapps’in kullananların bu karmaşıklıkları aşması için rahat ve süratli bir yol sunuyor.

BICO ile kullanıcılar, cüzdanlarını herhangi bir dApp’e bağladıkları, herhangi bir kanalda veya L2/toplamada fonlarına anında eriştikleri ve tamamen ücretsiz olarak keyfini çıkardıkları basit bir çok kanallı deneyimin keyfini çıkarabilirler.

Bico Coin, Ethereum blockchain altyapısı üzerine kurulmuş BICO platformunun resmi kripto para birimidir. Biconomy platformunda yapılan tüm işlemler için kendi parası olan Bico Coin kullanılacaktır. Ayrıca Bico platformunun güvenilirliğini sağlamak için Bico Coin kullanılmaktadır.

BICO, Biconomy’nin yerel token’ıdır. BICO, desteklenen tüm zincirlerdeki tüm BICO ağ etkinliği için bir doğrulama ve arabuluculuk katmanı görevi görecektir. Düğüm operatörleri, zincire bilgi eklemek ve ağ üzerinde yaptıkları işle orantılı olarak BICO kazanmak için BICO’da işlem ücreti öderler.

Doğrulayıcıları ve yürütücüleri, ağa katkıda bulunmaya başlamak için BICO’yu paylaşır. Katkıları ve BICO payları oranında BICO kazanırlar. Ağ, kötü davranış durumunda bahislerini de azaltabilir. Doğrulayıcı, diğer zincirlerdeki ilgili işlemleri dinler ve bunları Biconomy zincirine kaydeder. İş yürütücüsü bu işlemleri görür ve bir eylem gerçekleştirir (üstü çizili veya gazsız bir işlem olabilir).

BICO token sahipleri, ağı daha da güvenli hale getirmek için token’larını stake ederler. BICO hisseleri oranında BICO kazanırlar.

Protokol, desteklenen tüm zincirlerde çeşitli tokenlerde aktif likidite talep edecektir. LP’ler bu likiditeyi farklı kripto varlıklarında, farklı zincirlerdeki protokol likidite havuzlarına sağlar. Bir kullanıcı bir likidite havuzu kullandığında, likidite sağlayıcıları arasında dağıtılan küçük bir ücret alınır. Bu ücretlerin yanı sıra, belirli bir likidite havuzuna göreli katkılarıyla orantılı olarak BICO da kazanacaklar.

BICO sahipleri, BICO protokolünü ve tüm ağı etkileyen kararları önerebilir ve oylayabilir. Bu kararlar, ağ kodundaki değişiklikleri, ek hizmetlerin eklenmesini veya nakit fonların ödenmesine ilişkin kararları içerebilir. Herhangi bir BICO sahibi, daha geniş BICO topluluğu tarafından incelenmek üzere bir teklif sunabilir. Bu, Biconomy’nin topluluk liderliğindeki büyümeye ve kendi kendine yeterliliğe doğru ilerlerken kademeli ademi merkeziyetçilik planının önemli bir parçasıdır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   NFT Staking Nedir? NFT'lerle Pasif Gelir Nasıl Kazanılır?

Biconomy (BICO) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Ahmed Al-Balaghi, Sachin Tomar ve Aniket Jindal
  • Kuruluş Yılı: 2019
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 130,577,972
  • Piyasa Değeri: ₺ 23.153.812.431,17
  • En Düşük Fiyat: ₺ 95,46
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 5724,18
  • Proje Amacı: Proje hedefi özetlemektedir ve amacı Web3 ürünlerini Web2 ürünleri kadar sezgisel ve kullanımı kolay hale getirmektir. Biconomy, web3’teki bazı önemli sorunları çözmek için bir altyapı sağlar.

Biconomy (BICO) Geleceği

Biconomy Exchange 2019 yılında kurulmuştur ve merkezi Kanada’dadır. Kuzey Amerika Blockchain Fonları, BigOne ve diğer tanınmış kurumlardan gelişimi için yeterli yatırım aldı. Biconomy, Fonlar tarafından desteklenmeye devam ediyor ve bu sayede Biconomy, piyasada çok umut verici projelere yatırım yapabiliyor.

Kanada Menkul Kıymetler Borsası’nda finansal olarak lisanslanmıştır, ABD MSB tarafından lisanslanmıştır ve Kanada doları, euro, kredi kartları ve diğer itibari para yatırma kanallarından edinilebilir.

Dijital varlıklarınızı platformumuzda listelemek için proje hizmetleri, eksiksiz pazarlama ve halkla ilişkiler hizmetleri, proje yaşamınızın her aşamasında eksiksiz danışmanlık ve destek. Ayrıca diğer kurumsal müşteriler için quant trader’lar, fonlar ve ekipler, özel ve elverişli işbirliği koşulları sunulmakta. Biconomy’de size özel komisyon oranları ve ödüller var.

Biconomy (BICO) Yorum

Bico Coin’e bakıldığında yeni bir coin olmasına rağmen yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği görülüyor. Biconomy platformu, kripto para ekosistemindeki büyük bir sorunu çözmeyi amaçlıyor ve iş ortaklarıyla birlikte bu yola çıktı. Bico Coin’in geleceği hem şirketin verdiği sözler hem de taahhüt ettiği iş ortakları düşünüldüğünde parlak görünüyor.

Bico Coin grafiğine baktığımızda yükseliş trendinde olduğunu görebiliriz. Bico Coin, piyasaya sürülmesinden bu yana bir kripto borsasında listeleniyor ve yeni liste haberleri gelmeye devam ediyor. Listelendiği büyük kripto borsaları sayesinde kısa sürede büyük işlem hacmine ulaşan Bico Coin, ilk günlerinden itibaren birçok kripto projesini geride bıraktı.

Bico Coin’in incelemelerine bakıldığında yeni bir coin olmasına rağmen yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği görülüyor. Biconomy platformu, kripto ekosistemindeki büyük bir sorunu çözmeyi vaat ediyor ve ticaret ortaklarıyla bu yola çoktan başladı. Hem şirketin kendi vaatleri hem de taahhüt ettiği iş ortakları düşünüldüğünde Bico Coin’in geleceğinin çok parlak olduğu söylenebilir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Biconomy (BICO) Nereden ve Nasıl Alınır?

Biconomy (BICO) ‘i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu