Bitexen, Türkiye Kupası’nın Finalistlerine Özel ilk NFT’lerini duyurdu

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle FinTech ekosistemine önemli katkılar sağlayan Bitexen, sponsorluğunu üstlendiği Türk
Futbolunun iki köklü takımı Sivasspor ve Kayserispor’un karşılaşacağı Ziraat Türkiye Kupası Finali için özel olarak hazırlanan dört ayrı NFT serisini duyurdu.

Türkiye’de ilk kez bir spor müsabakası için hazırlanan özel KYSR vs SIV NFT serisi bugün taraftarların beğenisine sunulacak.

İstanbul, 26.05.2022-Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, Türkiye Kupası Finalistlerine özgü farklı kurgularla hazırlanan özel KYSR vs SIV NFT serisini bugün taraftarlarının beğenisine sunuyor. Kupa finaline özgü dört farklı seri olarak sunulacak koleksiyon, bu tür bir organizasyon öncesi yapılan ilk NFT çalışması olacak.

Bitexen ve Babylons (www.babylons.io [1]) iş birliği ile çıkarılan ilk seride, iki şehre de gönül vermiş tüm futbolseverler, iki güçlü camianın asaletini yansıtan ve maçın ne kadar çetin geçeceğini vurgulayan KYSR vs SIV DARK NFT’ye Bitexen Club uygulaması üzerinden takımının sayfasına giderek, destek olmak istedikleri miktarda token yakarak sahip olabilecekler. Maç sonuna kadar devam edecek uygulama sonunda her iki takım için taraftarlarca yakılan taraftar token miktarı kadar yakımı, Bitexen de ayrıca gerçekleştirecek.

İki takımın renklerinin fonda bulunduğu ikinci seri olan KYSR vs SIV TEAM NFT ise açık artırma yöntemiyle taraftarın beğenisine sunulacak ve sadece en yüksek yakımı yapan 10’ar taraftar iki takımın renklerinin fonda bulunduğu bu hatıra esere sahip olabilecek. Bunun yanında en yüksek yakımı yaparak NFT’lere sahip olacak 10 taraftara takımının forması da hediye edilirken, kupayı kazanan takımın en yüksek teklifle KYSR vs SIV TEAM NFT’sini alan bir taraftar kendi için hazırlanmış özel imzalı futbol topuna sahibi olacak.

Kupa finalinin hemen sorasında ise, kupayı kazanan takım için hazırlanmış olan Türkiye Kupası ŞAMPİYON NFT’si taraftarların beğenisine sunulacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Yenilikler Asla Bitmez: 1xBit Polygon’u Ekledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu