MenaPay, OKEx Entegrasyonunu Güçlendirdi

İlk Blockchain SuperApp olma özelliği taşıyan MenaPay ile kripto para borsası OKEx’te Türk Lirası ve ABD doları ile sabit kripto para USDT almak şimdi çok hızlı!

Ürünlerinin teknolojik altyapısını geliştirmeye çıktığı ilk günden beri aynı hızla devam eden MenaPay’in son güncellemesi OKEx ile yaptığı entegrasyon için oldu. MenaPay’in son güncellemesiyle birlikte Türk kullanıcıları, OKEx kripto borsasında Türk Lirası ve ABD doları ile USDT alım işlemlerini şimdi çok daha hızlı gerçekleştirebiliyor.

OKEx Kripto Borsasında MenaPay ile USDT Alım İşlemleri Şimdi Çok Daha Hızlı Tamamlanıyor

100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren, işlem hacmi bakımından en büyük dijital varlık borsalarından biri olan OKEx, global Blockchain teknolojisi ile gelişmiş finansal hizmetler sunan bir platformdur. Kullanıcıların geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan MenaPay ve OKEx işbirliği ile banka havalesi ve QR kod seçeneklerini kullanarak Türk Lirası veya ABD Doları ile USDT alım işlemleri, entegrasyonun geliştirilmiş yeni versiyonunda artık daha hızlı tamamlanıyor. Her sabit kripto para alım işlemi için yeni bir işlem numarası vermek yerine, kullanıcılara atanan sabit referans kod sayesinde, kullanıcılar her işlem için aynı referans kodu kullanarak USDT alabiliyor.

MenaPay ile USDT Almak Hızlı, Kolay ve Güvenilir

Kullanıcılar istedikleri bir zamanda kolayca MenaPay’in sunmuş olduğu seçeneklerden banka havalesi ve QR kodu kullanarak OKEx hesaplarına USDT gönderimini güvenilir bir altyapı ile gerçekleştirebilir. Sabit kripto para USDT almak isteyen kullanıcı OKEx’in kripto al-sat ekranında TRY ile USDT alma opsiyonunu seçer ve almak istediği tutarı girdikten sonra ise MenaPay’in ekranına yönlendirilir. Kullanıcıların yönlendirildikleri ekranda, MenaPay’in sunmuş olduğu banka havalesi ve QR kod seçenekleri çıkmaktadır. Kartla sabit kripto para USDT almak isteyen kullanıcılar MenaPay altyapısı ile sağlanan banka havalesini kullanabilir. Kart ile USDT almak istemeyen kullanıcılar ise kolay ve hızlı bir diğer yöntem olan QR kod seçeneğini seçip MenaPay uygulamasını kullanarak sitede oluşturulan QR kodu taratarak da USDT alabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   NFT Dünyasının Büyük Buluşması Gerçekleşti

Sabit kripto para alım işlemleri hakkında birebir destek vermek için kullanıcılarını sosyal medya hesaplarına veya Telegram grubuna davet eden MenaPay’in resmi iletişim kanalları şu şekilde:

E-posta: info@menapay.io
Facebook: https://www.facebook.com/menapayio
Twitter: https://twitter.com/menapayturkiye
Telegram: https://t.me/MenaPayTurkiye

MenaPay Hakkında

MenaPay, ödeme, merkeziyetsiz finansal çözümler, pazaryeri ve eğlenceyi tek bir uygulamada sunan ilk Blockchain SuperApp’tir. MenaPay, aynı uygulama içerisinde kullanıcıların hem ödeme işlemlerini gerçekleştirirken hem de ödeme dışındaki hizmetlerden de faydalanmasını sağlıyor. MenaPay ile Blockchain teknolojisi sayesinde ödemeler birkaç saniye içerisinde gerçekleştirilirken kripto para işlemlerine, oyun pinlerine, influencerların hizmetlerini sunabildiği social store’a ise tek bir tıkla ulaşılabiliyor. MenaPay, geleneksel ödeme yöntemleri yerine, şifreli Blockchain ağı üzerinden ödeme yapar. Bu, her türlü kullanıcı için ve günlük hayatın her yönü için güvenli ve şeffaf bir ödeme ağı sağlar. MenaPay, yaygın bayi ağıyla nakitsiz bir toplum kurmak için ve uygulama içindeki hizmetlerden faydalanabilmek için USD ile eşdeğer “MenaCash”ı sunar. MenaPay’inin dijital dönüşümü destekleme yolunda getireceği yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi için www.menapay.io adresini ziyaret edebilirsiniz veya info@menapay.io adresine eposta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu