Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

Piyasanın ani dalgalanmasının ardından istikrara kavuşmasıyla birlikte Binance Coin [BNB] de fiyat tablolarında istikrarlı bir zemine ulaşmak için çalışıyor. BNB, son zamanlarda geniş bir aralıkta hareket etse de, gözle görülür bir düşüş trendi de görüldü.

Yazının yazıldığı sırada BNB, 34 milyar dolarlık piyasa değeri ile 224 dolar değerindeydi.

Binance Coin [BNB] 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView
BNBUSD

Binance Coin’in 4 saatlik grafiği [BNB], altcoin fiyatının ayın başından bu yana 214 ila 267 dolar arasında hareket ettiğini gösterdi. Bir dalgalanma, dijital varlığın değerini 214 dolarlık fiyat seviyesinin üzerine çıkardı ve ardından geri çekilmeden önce direnci bir kez test etti.

BNB, desteği bir kez daha 214 $’da test etmeye doğru ilerliyor olabilir, ancak bu seviyenin altına düşmeyebilir.

Muhakeme

Awesome Osilatörü, piyasa ivmesinin olumsuz tarafa kaydığını öne sürdü. Bu nedenle, şu anda bir fiyat dalgalanması sürdürülebilir olmayacaktır. Bu arada, Bollinger Bantları öncekinden daha az dalgalı bir piyasaya işaret ediyor gibi görünüyordu. Bununla birlikte, Signal hattı ve 50 hareketli ortalama, fiyat çubuklarının üzerine çıkarak aşağı yönlü trend fiyatının altını çizdi. Basın zamanında, BNB’nin değerine direnç olarak hareket ediyorlardı.

Göreceli Güç Endeksi, satıcılar piyasaya girdikçe dengeden uzaklaştı. Satış baskısı dijital varlığı aşırı satım kategorisine doğru itiyordu, ancak momentum eksikliği dengeye yakın kalmasına yardımcı olabilir.

Sonuç

Binance Coin’in basın zamanı piyasası eğilimi, düşüş görünümüyle konsolidasyonu vurguladı. Piyasa, desteği 214 $ ‘da test etmeye devam edebilir, ancak piyasadaki momentumun düşük olması nedeniyle geri çekilebilir. Bu arada, oynaklık eksikliği de fiyat trendinde ani bir değişikliği engelleyebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu