Polkadot (DOT) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Polkadot’un pazarı, hem değer hem de temeller açısından son birkaç ayda önemli ölçüde büyüdü. Aslında, DOT’un büyümesi, Polkadot’un Vadeli İşlemler piyasasındaki Açık Faizin son zamanlarda artması ile kanıtlanabilir. Yazım sırasında, DOT 33.24 $ ‘dan işlem görüyordu ve altcoin 30.62 milyar $’ lık piyasa değerine sahipti.

Polkadot [DOT] 6 saatlik grafik

Kaynak: TradingView
DOTUSD

Polkadot’un [DOT] altı saatlik çizelgesi, son zamanlarda, değerinin azalan bir üçgen içinde küçüldüğünü vurguladı. DOT’un düşen fiyatı 30.82 dolardan desteklendi, ancak piyasa eğilimleri değerde daha fazla düşüşün yakın olabileceğini öne sürdü.

Böyle bir gözlem, Polkadot’u kısa yatırımcılar için güçlü bir bahis haline getirecektir.

Muhakeme

Bollinger Bantları, bantlar yakınsarken DOT piyasasında neredeyse hiç dalgalanma olmadığını öne sürdü. Ancak düşen fiyat bantların yakınsamasına katkıda bulunabilirdi. Bu arada, satıcılar satmaya devam ederken Sinyal çizgisi şamdanların üzerinde hareket ediyordu.

Altcoin’in fiyatı desteği test ederken, düşüş eğilimi dijital varlığın fiyatında bir düşüşe yol açabilir. Ayrıca MACD göstergesi, MACD sinyal çizgisinin altından geçerken piyasadaki güçlü düşüşü vurguluyordu. Hâkim piyasa eğilimleri satıcıların yanında yer alıyor gibiydi, bu da kısa vadede bir satışla sonuçlanabilecek bir şeydi.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden çıkarken, basın zamanında dengeye yaklaştığı görüldü. Ancak bu, alıcıların pazarı dengelemeye çalıştığını gösteriyor gibi görünüyordu.

Sonuç

Polkadot’un altı saatlik grafiği, piyasanın dört bir yanına yayılan düşüş eğilimini vurguladı. Bu düşüş eğilimi, dijital varlığın değerinin 30 dolara düşmesine neden olabilir. Bununla birlikte, bu arada, altcoin’in fiyatı, azalan üçgen içinde ve destek seviyesi etrafında dalgalanmaya devam edebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu