Bitcoin, 35.000 $'a Doğru İlerliyor - BTC MAGAZİN

Bitcoin, 35.000 $’a Doğru İlerliyor

Haftalarca artan oynaklığın ardından Bitcoin, Mayıs ayından bu yana ilk kez önemli bir teknik seviyenin üzerinde işlem gördü. 

Cumartesi günü bir numaralı kripto para birimi, Pazar günkü yükselişi sürdürerek 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Yazım anında BTC son 24 saatte neredeyse %2 değer kazanarak 34.296 dolardan işlem görüyordu. 

En son fiyat hareketi, haftanın başlarında kripto para biriminin kritik 30.000 dolarlık destek seviyesinin altında işlem gördüğü göz önüne alındığında bir rahatlama olarak geliyor. Bitcoin, Salı günü 29.000 dolara düştükten sonra toparlandı.

Kripto türevleri borsası Delta Exchange’in CEO’su Pankaj Balani’ye göre, Bitcoin 35.000 $’a ulaşma yolunda bir miktar dirençle karşılaşabilir. 

“Birkaç haftadan beri ilk kez burada yükseliş işaretleri görüyoruz ve Bitcoin’in 30.000 ila 40.000 dolar aralığının üst ucuna doğru ilerlemesini bekliyoruz. 

Balani, Bitcoin’in 35.000 ila 40.000 dolar seviyeleri arasında çok az dirençle karşılaşması gerektiğini söyledi.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu