Shiba Inu, Metaverse Arazi Satışının Üçüncü Aşamasına Geçerken Ethereum Balinaları SHIB Biriktiriyor

Shiba Inu, halka açık satış etkinliği olan Metaverse arazi satışının üçüncü ve son aşamasını açıklayacak. Halka açık satış etkinliği, ilk iki aşamayı temsil eden teklif ve sahiplik etkinliğinin ilk 10 gününden sonra başlayacak. Herkese açık satış etkinliğinde, herkes harita üzerinde kalan kullanılabilir arazileri sabit bir fiyatla ve ekosistem varlıklarının hiçbirini kilitlemeye gerek kalmadan satın alabilecek.

Genel olarak, SHIB: Metaverse 100.595 arsadan oluşacak, bazı araziler Metaverse içinde seyahat için kilit yerleri temsil ettikleri ve ortak zemin olarak kullanılmak üzere özel kaldıkları için kilitli kalacak. Bunlar yolları temsil edecek: Caddeler, Bulvarlar ve Merkezler, halka açık olanlar ise satın alınabilecek.

SHIB’nin benimsenmesi genişlemeye devam ederken, WhaleStats’a göre, “Tolkien” adlı balina son iki gün içinde büyük miktarda SHIB daha satın alarak 105 milyar SHIB biriktirdi.

WhaleStats tarafından yayınlanan tweetlere göre, 20. sırada yer alan “Bombur” adlı en iyi ETH balinası bugün erken saatlerde toplam 54.045.382.286 SHIB satın aldı ve önceki gün benzer miktarda 50.992.035,458 SHIB aldı. Sonuç olarak, yatırımcı Shiba’nın bu iki parçası için yaklaşık 1,5 milyon dolar ödedi.

Bu arada, SHIB daha fazla Bitcoin of America ATM’sine eklendi. Shiba Inu, Nisan ayının başlarında Robinhood ticaret platformunda uzun zamandır beklenen listelemenin ardından büyük ilgi gördü ve yazım anında 0.00002413 dolardan işlem görüyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple 'Open Metaverse' İçin Yeni Ortaklık Kuruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu