Bitcoin Borsası Binance Dışına 4 Trilyon Shiba Inu (SHIB) Taşındı

Bir Shiba Inu (SHIB) balinası, işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’ten bilinmeyen bir cüzdana 4 trilyon kadar SHIB aktardı.

Kripto analitiği sağlayıcısı Whale Alert’in verilerine göre, transfer edilen SHIB tokenleri 34.736.666 $ değerinde ve tutarı, ticaret platformu hakkında bir dizi teoriyi harekete geçirmeye başlıyor.

Takas faaliyetleri, varlıkların bir mekandan diğerine taşınacağını ve gelen toplam varlıkların her zaman diliminde çekilenleri aştığı durumlarda takasların ödeme gücünde kalacağını ima eder.

FTX türev borsasının çöküşünden bu yana, merkezi borsalar, özellikle de önemli bir pazar payını kontrol eden Binance için oldukça korku oluştu. Binance’i içine çeken Korku, Belirsizlik ve Şüphe (FUD) nedeniyle, borsa önemli miktarda geri çekilme görüyor.

Forbes verilerine göre Binance, iki ay boyunca 12 milyar dolardan fazla fon çıkışı kaydetti. Borsa aynı zamanda nispeten daha yavaş bir ticaret hacmi büyümesi kaydediyor.

Binance’ten fon çıkışı ve mevcut para çekme yükümlülüğünü yerine getirme yeteneği, borsanın geçen yıl Mazars ile yayınlayıp doğruladığı rezerv kanıtında doğru fonlara sahip olduğundan açıkça görülüyor. Kaydedilen fon çıkışına rağmen, ticaret platformu, son zamanlarda bir MATIC balinasının borsaya taşıdığı 8 milyon dolardan fazla da dahil olmak üzere, girişleri kaydetmeye devam ediyor.

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, borsanın para çekme konusunda acemi olmadığını sık sık yineledi. Son gerçeklere dayalı olarak fonların merkezi olmayan bir şekilde saklanması konusundaki yaygaraya rağmen, Binance hala en büyük rakiplerine kıyasla önemli bir ticaret hacmine sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Elon Musk, Dogecoin Güncellemesinin Önemli Olduğunu Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu