NBA, Esports Kulübü Cavs Legion ve UnitedCoin Ortaklığını Duyurdu - BTC MAGAZİN

NBA, Esports Kulübü Cavs Legion ve UnitedCoin Ortaklığını Duyurdu

Ohio merkezli profesyonel basketbol takımı Cleveland Cavaliers (The Cavs), ilgili esports kulübü Cavs Legion GC ile birlikte, kripto para birimi firması UnitedCoin ile ortaklık kurdu. Ulusal Basketbol Birliği (NBA), yeni ortaklığı 15 Temmuz’daki bir basın açıklamasında duyurdu.

Ortaklığın UnitedCoin’in reklamını yapmak ve Cavs’e fintech sektörüne kripto para birimi ile giriş yapmak için kullanılacağı bildiriliyor.

Cavs için, bu ortaklığın bir yönünün Cavs oyunları sırasında Rocket Mortgage FieldHouse içindeki LED tabela olacağı bildiriliyor.

Cavs Legion ’un UnitedCoin’i “Resmi Kripto Para Birimi Ortağı” olarak ilan edeceği bildirildi. NBA 2K’da, bu, UnitedCoin’in saha içi tabela ve formalarda gösterileceği anlamına geliyor.  Cavs Legion ayrıca, UnitedCoin’in markasını sosyal medyada da kullanacak.

Basın açıklamasına göre, UnitedCoin hem fiat para hem de kripto para birimleri ile telefon ya da e-posta yoluyla işlem yapmak için bir servis içeriyor. Şirket aynı zamanda hem fiat hem de kripto işlevine sahip olan bir Mastercard bankamatik kartı da yayınladı.

UnitedCoin, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na kayıtlı ve halen kabul aşamasındadır.  Teknik incelemesine göre, UnitedCoin geleneksel blokajlarla ilgili bazı problemleri iddia ettiği şekilde çözen yeni bir fikir birliği algoritması ve zincir yapısı kullanmaktadır.

Ajanslar tarafından daha önce bildirildiği üzere Miami Dolphins, 11 Temmuz’da Litecoin’in ekibin “resmi kripto para birimi” olduğunu açıklamıştı. Ekip, hayranlarının kripto para birimleriyle 50/50 çekilişine katılmaları için ev stadyumu kioskları kuracak.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu