Chainlink Vadeli İşlemler Açık Faizi ATH'ye Ulaştı - BTC MAGAZİN

Chainlink Vadeli İşlemler Açık Faizi ATH’ye Ulaştı

Chainlink (LINK) vadeli işlemlerindeki toplam açık faiz, büyük kripto borsalarında 287 milyon dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bybt.com’un verilerine göre, aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere açık faiz 287.72 milyon dolara ulaştı.

Kaynak: Bybt.com

Chainlink Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü

Chainlink vadeli işlem sözleşmelerindeki rekor düzeydeki açık faiz, LINK’in 22.67$ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla aynı zamana denk geldi. Bitcoin, LINK’in büyümesi için ideal ortamı sağlamaya devam ederse, bu hafta sonu yeni tüm zamanların en yüksek seviyeleri görülebilir.

Bununla birlikte, Chainlink’i çevreleyen ilgi ve heyecan, günlük aktif adres sayısından da açıkça görülebiliyor. Santiment’in verilerine göre Chainlink beş ayın en yüksek günlük aktif adres sayısına ulaştı. Santiment ekibi, Chainlink ağı hakkındaki gözlemlerini aşağıdaki açıklama aracılığıyla paylaştı.

“Tüm zamanların zirvesinin en iyi çeşitleri, bugün 22.42 dolara ulaşan Chainlink gibi projelerin büyük temel kullanımla desteklendiği zamandır. Bu tarihi başarı ile ölçümlerimiz LINK’in 5 ay içinde en yüksek etkin adres gününe sahip olduğunu gösteriyor.”

Kaynak: Santiment

Chainlink’in günlük grafiğine daha yakından bakıldığında, LINK’in geçen yılın Temmuz ortası ile Ağustos ortası arasında tanık olunan yükselişi tekrarlama potansiyeline sahip olduğu ortaya çıkıyor. Bu süre zarfında LINK, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20$’a ulaştı.

Bu nedenle, geçmiş senaryo göz önünde bulundurulduğunda, LINK sürekli olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirleyip kırabileceği iki ila dört hafta daha başarılı olabilir.

Bununla birlikte, tüm Chainlink analizlerinde olduğu gibi traderlara ve yatırımcılara Bitcoin’in LINK’in büyümesi için ideal ortamı sağlaması gerektiği bir kez daha hatırlatıldı. Bu nedenle, Chainlink ticareti yaparken herhangi bir ani BTC hareketine dikkat etmeniz önerilir.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu