Devasa Miktarda XRP Coinbase'e Aktarıldı - BTC MAGAZİN

Devasa Miktarda XRP Coinbase’e Aktarıldı

Whale Alert, anonim bir cüzdandan 99.9 milyon XRP’nin en büyük borsalardan biri olan ve yakın zamanda XRP’yi kaldıran Coinbase’e aktarıldığını duyurdu.

Bugünün erken saatlerinde, popüler kripto izleme hizmeti Whale Alert, devasa bir XRP işlemi tespit etti: neredeyse 100 milyon XRP .

Coinbase’e 27 milyon dolarlık XRP aktarıldı

Anonim cüzdandan, 99,9 milyon XRP, ABD merkezli en büyük borsa Coinbase’e aktarıldı. Bu, mevcut XRP işlem kurunda fiat cinsinden 26,766,003 $ ‘a eşdeğer.

Ancak analitik sitesi Bithomp tarafından sağlanan veriler, bunun Coinbase cüzdanları arasında yapılan dahili bir işlem olduğunu ortaya koydu.
30 Aralık 2020’de Coinbase’e SEC tarafından “yasadışı” XRP satışlarına izin verdiği ve bu satışlardan alım satım komisyonu ücreti talep ettiği için dava açıldığı bildirildi.
Bundan önce, ABD güvenlik ve borsa düzenleyicisi, XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı için Ripple’ın kendisine ve iki yüksek profilli yöneticisi olan CEO Brad Garlinghouse ve eski CEO ve kurucu ortağı Chris Larsen’e karşı resmi bir şikayette bulundu. Ripple, savunma için 21 avukat tuttu.

RippleNet 2,4 milyar dolarlık işlem kaydetti

Bildirdiğimiz üzere, hızlı ve düşük maliyetli para transferi gerçekleştirmek için Ripple’ın ODL çözüm 2020’de kripto işlemlerinin 2,4 milyar $ değerinde olduğunu bildirdi.
Finans kurumları tarafından ODL aracılığıyla yapılan XRP transferlerinin toplamı üç milyonu buluyor.
RippleNet GM Asheesh Birla’ya göre ODL şu anda Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük talebi karşılıyor. Bay Birla, Orta Doğu ile Kuzey Afrika ve Hindistan arasındaki iki ODL koridorunun 2021’de en aktif olarak kalmasını bekliyor.
Bunun yanı sıra, bu yıl RippleNet, havale alanının ötesine, B2B işlemlerine ve e-ticaret ödemelerine genişleyecek.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu