Doge Killer (LEASH) Nedir? Doge Killer (LEASH) Geleceği ve Yorum 2022

Doge Killer (LEASH) Nedir?

Doge Killer Token (LEASH), Shiba Inu (SHIB) ekosistemindeki kripto para birimlerinden biridir. Merkezi olmayan bir kripto para ekosistemi olarak hareket eden Shiba Inu ekosistemi, LEASH tokenine benzer çeşitli kripto para birimlerinden oluşur.

Doge Killer Token (LEASH), Shiba Inu (SHIB) ekosistemindeki bir kripto para birimidir. Son zamanlardaki popülaritesi nedeniyle Shiba Inu, kullanıcılar tarafından genellikle “Dogecoin Katili (DOGE)” olarak anılır. SHIB, köpeklerden ilham alarak kripto alanında faaliyet gösteren en büyük ikinci kripto para birimi haline geldi. Ek olarak, LEASH token’ı, Dogecoin’in Scrypt tabanlı madencilik algoritmasının Ethereum (ETH) tabanlı bir karşılığı olmayı hedefliyor. LEASH dışında, Shiba evreninin parçası olan başka kripto para birimleri de var.

Shiba Inu ekosistemindeki ShibaSwap merkezi olmayan değişim platformunda alınıp satılabilen başka bir kripto para birimine BONE denir. LEASH, BONE ve SHIB, 2021’de kripto piyasasını kasıp kavuracak projeler arasında yer alıyor. Kullanıcılar, ilk ortaya çıktıkları andan itibaren bu kripto varlıklara büyük ilgi gösterdi. “Köpek” temalı kripto projelerinin piyasada ana akım haline geldiğini görüyoruz. Köpek temalı kripto para birimlerinin diğer örnekleri arasında Baby Dogecoin (BabyDoge), Drunkdoge (DRUNK), JINDO INU (JIND), Alaskan Inu (LAS) ve Alaskan Malamute Token (LASM) sayılabilir.

Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020’de “Ryoshi” takma adlı anonim bir kişi veya grup tarafından oluşturuldu. Shiba Inu ekosisteminin bir parçası olarak Ryoshi, Doge Killer (LEASH) token’ını da geliştirdi. LEASH tokeninin yaratıcısının/yaratıcılarının kimliği hakkında hala neredeyse hiçbir bilgi yok. Shiba Inu’nun teknik bilgilerini içeren tanıtım metninin, projenin görseline karşılık gelen bir yapıya sahip olduğunu tespit ettik. Genellikle bu dosyalara beyaz kağıtlar denir. Köpeklerden ilham alan Shiba, broşürüne “woofpaper” adını verdi. Bu durumun dikkate değer bir etken olduğunu söyleyebiliriz.

Doge Killer (LEASH) token’ı başlangıçta bir yeniden temel token’ı olarak tasarlanmıştır. Ancak ekip daha sonra taktik değiştirmeye ve toplam arzı yalnızca 107.646 token’la sınırlamaya karar verdi. Bu son derece düşük arz, onu köpek parçaları arasında daha da egzotik hale getirir. LEASH token’ın yüksek fiyatını token’lara bakarak bu şekilde açıklayabiliriz.

Shiba Inu token’ı gibi düşük fiyatlı elektronikler (SHIB). Genellikle, köpek temalı kripto projelerinin yüksek bir kaynağı vardır. Öyle ki bu kripto paraların arzı milyarlara, hatta dört milyara ulaşıyor. LEASH token’ı yeni ve farklı bir yaklaşım benimsiyor. Bu sayede bu kripto para birimi farklı ve alışılmışın dışında bir yapıya sahip oluyor. Merkezi olmayan bir ekosistemde bulunan LEASH token’ları, kullanıcılarına belirli ödüller sunar. Shiba Inu vakfının da bir takım ortaklığa imza attığını görüyoruz.

Başlangıçta DogeCoin’in fiyatına dayalı bir rebase coin olarak tasarlandı. Bu nedenle fiyatı DOGE ile aynı olacaktır, ancak daha sonra Leash’in rebase işlevini devre dışı bırakmasına (bunu gerçekleştirmek için rebase’e izin veren anahtarlar yakılmıştır) ve bir kod olarak Basit ERC-20 mesajı olarak devam etmesine karar verilir. Bu karardan sonra miktar az olduğu için fiyat aniden yükseldi. Basitliğine rağmen LEASH tokenomics’in SHIB’nin tam tersi olması onu daha da ilginç kılıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   The Sandbox (SAND) Nedir? SAND Coin Geleceği 2022

Doge Killer (LEASH) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Ryoshi
  • Kuruluş Yılı: 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 107,647
  • Dolaşımdaki Arzı: 107,647
  • Piyasa Değeri: ₺ 731.673.841,78
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 8.146.364,65
  • Proje Amacı: Doge Killer Token (LEASH), Shiba Inu (SHIB) ekosistemindeki kripto para birimlerinden biridir. Merkezi olmayan bir kripto para ekosistemi olarak hareket eden Shiba Inu ekosistemi, LEASH tokenine benzer çeşitli kripto para birimlerinden oluşur.

Doge Killer (LEASH) Geleceği

Dar bir perspektiften bakıldığında, LEASH tokeni, tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) oldukça hızlı bir düşüş yaşadığı için başka herhangi bir projeye benzeyebilir. Ancak, bir dizi faktörden dolayı büyük bir fiyat artışı olabilir. Bunlardan en önemlisi gösterim sayısının çok az olması dolayısıyla fiyatının oldukça yüksek olması, sahipleri stake yaparak ödül kazanmaları dolayısıyla satış miktarının yüksek olmamasıdır.

Ek olarak, NFT çizimi yakında ShibaSwap’ta satışa sunulacak ve son zamanlarda popüler olan metaverse evrenine katılması planlanıyor. ShibaSwap’ın tüm bu popüler bölgelere girmesi, Leash’in fiyatı üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip olabilir.

Doge Killer (LEASH) Yorum

Doge gibi fiyatlandırılması planlandı, ancak daha sonra basit bir ERC-20 token’ı olarak piyasada kalmasına karar verildi. Bu kararla birlikte az miktardan dolayı fiyat beklenmedik bir şekilde yükseldi. Ayrıca zincir yatırımcıları da çeşitli ödüller vermeyi planlıyor. Bütün bunlar bu kripto para birimini oldukça dikkat çekici kılıyor.

Ayrıca, ShibaSwap topluluğunun aktif bir üyesi olmayı planlıyorsanız, LEASH’i elde tutmanın ve stake etmenin faydaları o kadar kazançlı olabilir ki görmezden gelemezsiniz.

Shiba platformunun üçüncü token’ı olan BONE, yalnızca ShibaSwap’ta kullanılabilir. BONE token’ı bir yönetim token’ıdır ve çoğuna sahip olmak, Shiba ile ilgili tekliflerde çok fazla oy hakkınız olduğu anlamına gelir. Belki de LEASH için bu kadar büyük kar getiren SHIB’nin hızlı yükselişiydi. Ve böyle yenilikçi bir bahis platformu ile kullanıcılar, maksimum işletim sistemi oluşturmak için LEASH ve SHIB’yi birleştirmeye teşvik ediliyor.

Doge Killer (LEASH) Nereden ve Nasıl Alınır?

Doge Killer (LEASH)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu