Metal (MTL) Nedir? Metal (MTL) Geleceği ve Yorum 2022

Metal (MTL) Nedir?

Metal (MTL), metal ürünlerin yerel kripto para birimidir ve Metal ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Ekibe göre, Metal Pay aracılığıyla herhangi bir kripto para transferi anında ve ücretsiz. Kripto para ödemelerini hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanan kullanıcılar, MTL gönderirken, alırken veya satarken hiçbir ücret ödemezler.

MTL Coin, Metal platformunun yerel tokenidir ve kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Örneğin; Metal Pay kullanıcıları, MTL’leri varsa, diğer kripto para birimlerini satın alırken önemli ölçüde daha düşük ücretler öderler ve 10.000 MTL’ye sahip herkes ücretsiz olarak işlem yapabilir. Ezbere son derece faydalı ve faydalı olması amacıyla oluşturulan MTL, deyim yerindeyse Metal Pay’in yakıtı oluyor.

Ayrıca MTL X borsasında kullanıcılar MTL cinsinden ücret ödeyerek ücretleri azaltabilirler. Ek olarak, kullanıcılar borsada MTL’yi koruyarak sadakat avantajlarından yararlanabilirler.

Ek olarak Metal (MTL), şu anda Ethereum platformunda çalışan bir kripto tokenidir. Ancak, yerel MTL Blockchain Proton’da da mevcut olacak. MTL’nin Proton’da piyasaya sürülmesi, MTL için onchain yardımcı programları için yeni olanaklar açacaktır.

Öte yandan MTL Pay ile kullanıcılar bağlı banka hesaplarını ve nakit bakiyelerini kullanarak anında kripto para transferi yapabilirler. Ayrıca MTL ekibi, kullanıcıların ödeme yaptıklarında kazanç elde ettiklerini ve bu kazançların MTL olarak kullanıcılara sunulduğunu ve yakında diğer para birimlerinde birden fazla türde aynı kazanç fırsatının sağlanacağını söylüyor.

Ayrıca, MTL’nin günlük kullanım için tasarlandığı ve kullanıcıların bu token’ı nakde çevirebileceği, birine token’la ödeme yapabileceği veya MTL’yi bir araç yatırımı olarak değerlendirebileceği söyleniyor.

MTL, birden fazla kripto para birimine sahip olan, aralarında serbest ticaret sağlayan, ödeme işlemlerini kolaylaştıran ve kullanıcılara ödülleri dağıtan bir kripto para bankasıdır. Platformdaki ödemeler, havaleler ve kripto para işlemleri için ücret olmaması, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti.

Ethereum ağında geliştirilen, herkese ücretsiz ödeme imkanı sunan ve her zaman olarak sunulan merkezi olmayan bir kripto para birimi olarak kullanıcılara sağladığı pek çok fayda nedeniyle halihazırda üzerinde çalışılmaya başlanan MTL Coin nedir sorusunu şu şekilde tanımlayabiliriz; ödeme işlemlerinden sonra bir ödül.

MTL emtialar için yerel para birimi olan ve MTL ekosisteminin önemli bir parçası olan MTL, Metal Pay ile para gönderme ve alma sürecini basitleştirmeyi hedefliyor. Ekip, para gönderip almanın anında ve ücretsiz olduğunu iddia ediyor.

Bu vizyonla geliştirilen MTL Pay, Washington’dan (başkent Washington değil) bir “havale lisansı” aldığını duyurdu. Duyuru dün gece yapıldı ve açıklamada, Washington Finansal Kurumlar Departmanından para transfer yetkisinin alındığı ve Metal Pay’in şirketi Metallicus’un artık Washington’dan sakinlere finansal hizmetler sağlayabildiği belirtildi.

Bu uygulama ile kullanıcılar, token göndererek veya tanıdıklarını uygulamaya davet ederek ekstra para kazanma şansına sahip oluyorlar. Bir kişi arkadaşına nakit olarak para transfer ettiğinde hem göndericinin kendisi hem de alıcı olan arkadaşı MTL para kazanır.

Diğer bir avantajı da bu uygulama ile sadece para göndermekle kalmayıp, kullanıcılar MTL Coin de gönderebilmektedir. Kullanıcılar, tüm Metal Pay paralarını istedikleri zaman nakde çevirebilirler.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Symbol (XYM) Nedir? Symbol (XYM) Geleceği ve Yorum 2022

Metal (MTL) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Marshall Hayner
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 66,588,888
  • Dolaşımdaki Arzı: 66,588,888
  • Piyasa Değeri: ₺ 1,533,558,513,09
  • En Düşük Fiyat: ₺ 13,20
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 93,15
  • Proje Amacı: MTL token, ürünler için yerel para birimidir ve MTL ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Ekibe göre, MTL Pay aracılığıyla bir arkadaşınıza herhangi bir kripto para birimi göndermek, almak anında ve ücretsiz.

Metal (MTL) Geleceği

MTL Coin sunduğu avantajlar ve ödüllerle daha fazla kişinin MTL Pay uygulamasını kullanmasına olanak tanır. Böylece kripto piyasasına katılmak için daha fazla insanı çekerler ve MTL Coin hacmini arttırırlar. Asıl amacı uygulamayı ve sistemi daha fazla kişiye ulaştırmak olan MTL Coin yatırımcılara açıktır.

Metal Coin’in (MTL) geleceği birçok yatırımcıyı merak ediyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi MTL Coin gücünü MTL Pay uygulaması ve sisteminden almaktadır. Bu uygulamanın kullanımı artarsa ​​ve MTL Coin’e olan talep artarsa, değeri kesinlikle artacaktır.

2017 yılında rekor kırdıktan sonra sert bir düşüş yaşayan ve Mart 2020’den sonra tekrar yükselmeye başlayan MTL, bugüne kadarki en düşük değerinden yüzde 2600 oranında yükseldi. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Metal (MTL) Yorum

MTL coinin haberlerine veya yorumlarına bakıldığında, yatırımcıların ve analistlerin yakın gelecekte bir artış bekledikleri görülüyor. Ayrıca önemli direnç seviyelerinin kırılması durumunda yukarı yönlü bir hareketin başlayabileceği de belirtiliyor.

Öte yandan Metal platformunun ödeme çözümü sunması da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Aynı anda hem ödeme hem de kazanma fikri kulağa ilginç geliyor.

FDIC sigortalı bir bankada kripto para birimleri dolar cinsinden tutulur. Dürüst olmak gerekirse, bu konuda bu kadar şeffaf olmaları iyi. Aslında, bir token için 2020’de herhangi bir küçük gelişme ve güncelleme yapmadılar, bu da menşe amacının o kadar önemli olmadığını gösteriyor.

MTL Coin’in arkasındaki ekip, herkesin önünde değil sessizce çalışsa da arkasında övgüyü hak eden bir ekip var. Küçük gelişmelerle belli bir noktaya gelinebilir ve yol haritası gelecek için pek umut verici değil. Öte yandan önemli bir detay ise dünyanın en büyük borsasında işlem görmesi ve halk arasında tedavül için azami teşviki vermiş olmasıdır.

Metal (MTL) Nereden ve Nasıl Alınır?

Metal (MTL)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu