Dogecoin (DOGE) İçin 2023 Yılı Tahmini!

2021’de katlanarak büyüyen Dogecoin (DOGE) gibi popüler kripto para birimleri, son bir yılda değerinin büyük kısmını kaybetti. Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter CEO’su olarak görevi devralmasıyla cesaret verici bir işaret aldı.

2023 Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini

Dogecoin, 2022’de ana akım bir kripto para birimi olarak kabul edilmek için çok ilerleme kaydetti, ancak adından da anlaşılacağı gibi o sadece bir “meme” token değil. 

DOGE, diğer kripto para birimleriyle birlikte 2023’te Google Cloud kullanıcıları için bir ödeme seçeneği olarak kullanıma sunulacak.

Ancak, benimsenmedeki artışın token fiyatını ne kadar artıracağı henüz belli değil. 

Teknik göstergeler, DOGE için orta vadede makul bir fiyat artışı olasılığına işaret ediyor.

Kripto analistleri, 1 dolarlık fiyat hedefinin yakın gelecekte ulaşılamayacağına inanıyor. Ancak, Anbessa’nın tahminine göre DOGE’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde 0,65 dolara ulaşma olasılığı var.

Btcmagazin market verilerine göre, bu yazı yazılırken, DOGE fiyatı son 24 saatte %1,52 düşerek 0,07342 $ seviyesinde bulunuyor.

Bu arada, yeni Twitter CEO’su arayışındaki Elon Musk’ın haberleriyle, Dogecoin için potansiyel olarak bir miktar fiyat hareketi olabilir. 

Son bir açıklamada Musk, istifa etse bile yazılım ve sunucu ekibine liderlik etmeye devam edeceğini söyledi. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin (DOGE) Bir Tweet'in Ardından % 85 Arttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu