Popüler Analistler Ethereum (ETH) Satın Almak İçin Bu Seviyeyi Öneriyor

Ethereum (ETH) fiyatı, kripto borsası FTX’in çöküşünün ardından yatay bir trendde hareket ediyor. Yatırımcılar alt seviyelerden Ethereum almayı beklerken, kripto analistleri 1.170 doların uzun vadede satın almak için iyi bir fiyat olacağına inanıyor.

Ethereum Satın Alma Zamanı mı?

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.200 doların üzerinde işlem görüyor ve olumlu görünüyor. Kasım ayından bu yana ETH fiyatı 1.170$ seviyesinden sıçrayarak 1.3K$’ın üzerine çıkmaya çalışıyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, ETH fiyatının Kasım ayından bu yana yükseliş ivmesi içinde olması ve çoğunlukla 1.200 doların üzerinde kalması.

Kripto analisti Michael van de Poppe, piyasaların şimdiden 19 aydır bir ayı piyasasında olduğunu iddia ediyor. Özellikle altcoinler, Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) döngüsüne rağmen 21 Mayıs’tan beri düşüş yaşıyor. Daha yüksek zaman dilimlerinde ilk yüksek-düşük bir rahatlama koşusunun bir göstergesi olacağını tahmin ediyor.

“Yine de, devam etmeden önce muhtemelen yeniden test edeceğimiz ETH için buna benzer bir senaryo bekliyoruz. Son birkaç gündür piyasalardan olumlu işaretler geliyor, ancak endeksler zayıflık gösterdiği için devam yok ( DXY aynı şeyi gösterirken).”

Michael van de Poppe ayrıca 1.190 doların Ethereum’daki long pozisyonlar için iyi bir seviye olacağına inanıyor. Onay için, Ethereum fiyatının 1.170$ destek seviyesinin yakınına düşmesini ve tekrar 1.200$’ın üzerine çıkmasını bekleyin. Ancak piyasalardan gelen olumlu işaretlere rağmen endeksler ve ABD Dolar Endeksi (DXY) zayıflık gösteriyor.

Michael van de Poppe’ye göre, ETH fiyatı bu yılın sonuna kadar 1.280 doların üzerine çıkabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum 2.0 Genesis, Testin Son Aşamalarında

Kripto analisti Rekt Capital, yatırımcıların uzun vadede Ethereum’u 1.170 $ civarında satın alabileceklerini öne sürüyor. 17.150 doların üzerinde tutulan Bitcoin fiyatı, yaklaşan bir rallinin onaylanması için anahtar olacaktır.

Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Ay Sonu Senaryosu

Ethereum fiyatı şu anda son 24 saatte %0,23 artışla 1.214 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, 24 saatlik en düşük ve yüksek fiyat sırasıyla 1.206 dolar ve 1.224 dolar.

Noel Baba rallisinin beklentileri bu sefer daha az olsa da, Ethereum fiyatı Noel’e veya 2023 Yeni Yılı’na yakın bir zamanda 1.280 dolara yükselebilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu