Elon Musk’dan Bitcoin (BTC) Açıklaması!

Elon Musk, Bitcoin (BTC) hakkında yeni bir görüş paylaştı. Ünlü milyarder, Bitcoin’in sonunda başarılı olacağını ancak kripto kışının uzun sürebileceğini söyledi. Musk’ın açıklamaları, melek yatırımcı Jason Calacanis ve sanatçı DA Wallach ile yaptığı konuşma sırasında gerçekleşti.

Konuşma, Calacanis’ten gelen, BTC‘nin son 12 ayda 69.000 dolardan 16.000 dolara düşmesiyle ilgili bir soruyla başladı. Ayrıca bir kullanıcının Dogecoin (DOGE) ile ilgili esprili sorusuna yanıt veren Musk, memecoin için de aynı şeyi düşündüğünü açıkça ortaya koydu.

Twitter’ın satın alınmasıyla Musk, kripto para birimleri tartışmasına belirgin şekilde daha fazla dahil oldu. Eksantrik milyarder, belki de yılın en ses getiren kripto konusu olan büyük kripto borsası FTX’in çöküşünden uzak durmadı.

FTX başkanı Sam Bankman-Fried’in Twitter’ın satın alınmasına katılmayı teklif etmesi, tartışmaya renk kattı. Musk o sırada teklifi geri çevirdi ve daha sonra reddetmesinin nedeninin SBF’nin teklif ettiği fonlara sahip olduğuna inanmadığı gerçeğinden kaynaklandığını belirtti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   CBOE, Spot Bitcoin ETF'lerine Yeşil Işık Yakarak Kripto Piyasasında Yeni Bir Dönem Başlatıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu