Enzyme (MLN) Nedir? Enzyme (MLN) Geleceği ve Yorum 2022

Enzyme (MLN) Nedir?

Enzyme, talep ve robotlardan ETF’lere ve piyasa yapımına kadar seçtiğiniz yatırım stratejilerini oluşturmanıza ve ölçeklendirmenize olanak tanır. İkinci nesil akıllı sözleşme tabanlı platform, ana ağ kurulumundan önce kapsamlı bir şekilde test edilir ve değerlendirilir.

Eskiden Melon Protokolü olarak bilinen Enzyme Finance, yatırımcıların özel kripto varlık yönetimi araçları oluşturmasına, yönetmesine ve bunlara yatırım yapmasına imkan sağlayan Ethereum (ETH) tabanlı bir protokoldür.

Enzyme, kullanıcılarına özel bir kasa hizmeti sağlayan merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanan bir blok zinciri projesidir. Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen protokol, MLN token adı verilen bir kripto para birimine sahiptir. DeFi protokolü, kullanıcıların varlık fonlarını yönetmesine ve bunlara yatırım yapmasına olanak tanır. Sistemde yüksek likiditeye sahip merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) 200’den fazla varlığı destekler.

MLN, her zaman kurumsal ve profesyonel finansal danışmanların alanı olan geleneksel servet yönetimini merkezden uzaklaştırmayı amaçlar. MLN token varlık yönetimine giriş engellerini düşürerek çok daha fazla küresel kullanıcıya erişim sağlamasıdır.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen MLN, akıllı sözleşmelerle çalışır. Sonuç olarak, kullanıcılar protokolden yararlanmak için işlem ücretlerini ETH’de ödemelidir. Protokol sayesinde yatırımcılar, yatırım stratejilerine göre çalışan özel kasalar oluşturabiliyor. Varlık yönetimi sağlayan protokol, yatırımcıların önceden tanımladığı yatırım stratejilerini otomatik olarak yürütür. Bu özelliğinden dolayı protokolün gün içinde yoğun olan yatırımcılar için cazip olduğu söylenebilir.

Kripto endüstrisine her zaman ayak uyduramayan kullanıcılar için protokol, verileri eş zamanlı olarak günceller. Ek olarak, kullanıcılar gömülü yazılım ve muhasebe araçlarını ucuza oluşturabilirler. Bu araçlar, karmaşık hesaplamaları ve tahminleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Örneğin, yönetilen fonlar genellikle minimum yatırım tutarları ve yönetim ücretleri gerektirir, bu da bu zenginleştirme araçlarını ortalama tüketicinin ulaşamayacağı hale getirebilir. Bugün önemli miktarda sermaye ve yasal tavsiye gerektiren varlık yönetimi fonları yaratma yetenekleri de erişilemez. Üstelik, bir fon için başvuru bile yıllar alabilir.

Enzyme bu noktada alternatif bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Proje portalını kullanarak, kullanıcılar diğer kullanıcılar tarafından başlatılan fonlara ve portföylere yatırım yapabilir ve diğer kullanıcılar kendi yarattıklarına yatırım yapabilir. Enzyme Finance protokolü, platformda çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için MLN kripto para birimini kullanır.

Enzyme Token (MLN) ülkesi İsviçre’dir. Finansman, kullanıcının diğer kullanıcıların yatırım yapabileceği fonları başlattığı ve kontrol ettiği yerdir. Her fon iki bölümden oluşmaktadır. Merkez; Bir fon oluşturmak ve fonu oluşturan bileşenleri takip etmek için gerekli tüm araçları sağladığı için fonlamanın önemli bir parçası olarak kabul edilir. Sözcü ise her bir fon yöneticisi tarafından oluşturulan fonları belirlemek ve fona özel hizmetler sunmak için akıllı sözleşmeler kullanır. Örnekler arasında, fonlar adına token’ları depolamak için kullanılan bir bileşen olan Vault ve fonların sahipliğini denetleyen bir bileşen olan hisseler yer alır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Flamingo (FLM) Nedir? Flamingo (FLM) Geleceği ve Yorum 2022

Enzyme (MLN) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Goldman Sachs’ın eski başkan yardımcısı Mona El Isa ve matematikçi Rito Trinkler tarafından kuruldu.
  • Kuruluş Yılı: 2016
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 2,093,288
  • Dolaşımdaki Arzı: 1,824,437
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.004.119.927,29
  • En Düşük Fiyat: ₺ 347,08
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 3557,25
  • Proje Amacı: Enzyme, kullanıcıların özel kripto varlık yönetimi araçları oluşturmasına olanak tanır.

Enzyme (MLN) Geleceği

MLN Coin, özellikle projenin başlangıcındaki isimlere duyulan güven nedeniyle, favori bir kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Ancak nispeten eski bir kripto para birimi olması yatırımcı güvenini çekecek gibi görünüyor. Güncel geçmiş verilere bakarak MLN coin hakkında yatırımcı geri bildirimlerini daha iyi ölçebiliriz.

Enzyme Coin’in (MLN) sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı, kişisel koşullarınıza ve risk iştahınıza bağlıdır. Diğer kripto para birimleri gibi, MLN token’ları da yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve ne kadar risk kabul etmeye hazır olduğunuzu değerlendirmelisiniz. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı asla yatırım yapmayın. Kripto para piyasası aşırı oynaklık durumunda. Özellikle çeşitlendirilmiş bir portföyünüz yoksa, güncel haberler ve olaylar ışığında kısa vadeli yatırımlar tehlikeli olabilir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Enzyme (MLN) Yorum

MLN Token hakkında yorum yapan yatırımcılar, özel zincir üstü yatırım araçları kurmak ve kullanmak için MLN Token’ı tercih ettiklerini açıkladılar. Ethereum tabanlı Enzyme aracılığıyla tercih ettikleri yatırım araçlarını merkezden dağıtma gücüne sahip olduklarını iddia ediyorlar.

Enzyme Finance, hesaplaması Ethereum blok zinciri tarafından gerçekleştirilen bir akıllı sözleşmeler koleksiyonudur. Bu tasarım nedeniyle işlem ücretleri ether ile ödenir. Bu ücret, Ethereum’un bilgi işlem gücünü ve Enzyme yazılımını kullanma maliyetini kapsar. Protokolün kendisi arka plan katmanı ve altyapı katmanı olmak üzere iki katmandan türetilmiştir ve internette gezinmeyi destekleyen kendi Javascript kitaplığı ile birlikte gelir.

Enzyme (MLN) Nereden ve Nasıl Alınır?

Enzyme (MLN)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu