Prometeus (PROM) Nedir? Prometeus (PROM) Geleceği ve Yorum 2022

Prometeus (PROM) Nedir?

Prometeus (PROM), veri komisyonculuğu ile ilgili sorunları çözen PROM ağına ait bir token’dır. Aynı zamanda sağlık, infullancer, veri ve sigorta endüstrilerinin popüler bir kripto para birimidir.

Bu projenin amacı, kullanıcılara veri token’ları kazanma yeteneği sağlamaktır. İşlemler kendi ağında ST0A adlı uygulama üzerinden yapılır. Proje, yatırımcıların KYC doğrulaması olmadan akıllı sözleşmeler yoluyla ticaret yapmalarını sağlıyor.

Blockchain’in benimsenmesi ile yatırımcıların, ilaç ve sigorta sektörünün hizmet alması mümkündür. Proje sansürsüz ücretsiz çevrimiçi iletişim sağlamayı amaçlamaktadır. Çünkü bu iletişim sayesinde yatırımcılar PROM Token ile iş yapma imkanına sahip olurlar.

PROM Coin, açık kaynaklı ve tamamen merkezi olmayan bir DeFi projesidir. İnternetten endüstriye birçok alanda fayda sağlamayı hedefleyen kripto paramız, ağ yapısı gereği tüm ağda aktif olarak kullanılmalıdır. Bu yüzden kasten sesini artırmayı başardı. Binance Akıllı Zincir altyapısı üzerinde geliştirilen ve inovasyon başlığı altında kullanıcıların hizmetine sunulan kripto para birimimiz Prometeus Labs tarafından geliştirilmektedir.

Anonim, güvenli, hızlı ve istikrarlı bir sisteme sahip olduğunu iddia eden PROM Coin, veri saklama, paylaşma ve analiz etme gibi tüm süreçlere katılıyor. DataMarts adı verilen bileşen sayesinde ağda veri sorgulama ve arama olanağı sağlayan kripto para projemiz bir nevi büyük veri tabanı olarak tanımlanabilir.

PROM, insana ait veri pazarına güç sağlar. Verilerle etkileşime girmenin ve ondan yararlanmanın yeni yollarını ortaya çıkarır.

Prometeus, sınırlar ve yargı alanları arasında çalışmak için eşler arası bir yaklaşım kullanır.

Prometeus Ağı açık kaynak kodlu ve halka açıktır. Katılmak ve kullanmak ücretsizdir. Prometeus, blok zinciri tabanlı bir altyapı ile dünya çapında iletişim kurmak için tasarlanmıştır ve herhangi bir sansür olmaksızın ücretsizdir.

Prometeus, herhangi bir veriyi güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde alıp satmanıza olanak tanır.

Prometeus, gizliliğe ve güvenliğe saygı duyan ve ağ verilerini sonsuza kadar dağıtılmış bir veri ambarında saklayan şeffaf bir sisteme sahiptir.

Prometeus ağındaki hiçbir veri sansürlenemez, tüm sansür tasarım gereği imkansızdır. İtibar yönetimi, kendi kendini düzenleyen bir topluluk tarafından yönetilir.

Prometeus (PROM) Token, gerçek dünyadaki endüstriyle ilgili hizmetleri kripto evrenine getiren bir kripto para projesidir. Veri komisyonculuğu ile ilgili sorunların çözümünde uzmanlaşmış Prometeus Network’e aittir. Etkileyici pazarlama, sigorta, veri ve tıbbi endüstrilerde yaygın olarak kullanılır. Bu alanlar için Prometeus ağından alınan hizmetler için ödemeler PROM token’ları ile yapılır.

PROM projesinin amacı, yatırımcılara veri token’ları kazanma fırsatı sağlamaktır. İşlemler, merkezi olmayan bir alan aracılığıyla yapılır. Bu işlem için STOA adında bir uygulama var. Ayrıca sansürsüz bir ağ üzerinde yatırımcılar için ücretsiz bir iletişim alanı yaratılmaktadır. Bu sayede PROM Token’lar ile ticari işlemler yapılmaktadır. Aksi takdirde sadece akıllı sözleşmeler ile işlem yapmak mümkündür. Prometeus (PROM) tokeni hakkında yapılan yorumlara baktığımızda iddiaların genel olarak olumlu olduğunu görüyoruz. PROM Token, kendisi için yeni ve geniş bir alan yarattığı için parlak bir geleceğe sahip kripto para birimlerinden biridir.

Prometeus (PROM) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Prometeus Network, veri bilimcileri ve girişimcilerinden oluşan bir şirket olan Prometeus Labs tarafından geliştirilmiştir.
  • Yayınlanma Yılı: 18.07.2019
  • Blok ZinciriBinance Smart Chain
  • Toplam Arzı: 19,250,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 16,450,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 20.545.812.722,04
  • En Düşük Fiyat: ₺ 606,85
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 9849,66
  • Proje Amacı: Bu projenin amacı, kullanıcılara veri token’ları kazanma yeteneği sağlamaktır. İşlemler kendi ağında ST0A adlı uygulama üzerinden yapılır. Proje, yatırımcıların KYC doğrulaması olmadan akıllı sözleşmeler yoluyla ticaret yapmalarını sağlıyor.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   zk-Snarks Nedir? Sıfır Bilgi Kanıtlarının Yeni Kullanım Durumu

Prometeus (PROM) Geleceği

Açık kaynak yapısı sayesinde herkesin ücretsiz olarak erişebildiği ve değiştirilebilen PROM Coin, veri ticareti için oldukça kullanışlı bir platform olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla işin sadece ekonomik kısmı değil, aynı zamanda veri güvenliği kısmı da çok önemlidir. Büyük firmaların PROM Coin’i tercih etmelerinin temel sebebinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bunlara dayanarak, gelecekte daha fazla kurum tarafından kullanılan bir kripto para birimi olma potansiyeline sahiptir. Desteklediği birçok altyapı sayesinde kolay erişilebilir bir kripto para haline geliyor.

PROM Coin’in geleceği hakkında karmaşık düşünceler dile getiriliyor. Bazıları tutarlı bir projesi olmadığı için kripto para birimimizin daha yukarı çıkamayacağını iddia ederken, kripto analistleri ve yatırımcılar, özellikle arzın düşük ve talebin yüksek olması nedeniyle hızla değer kazanacağını iddia ediyor. Aslında, önümüzdeki birkaç dönemde tüm zamanların en yüksek seviyelerini izlemesi ve daha büyük bir pazara hakim olması bekleniyor. PROM Coin’in analistlerin işaret ettiği seviyelere ulaşmayı ve daha takdir edilen bir kripto para birimi haline gelmesini bekliyoruz. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Prometeus (PROM) Yorum

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 162. sırada yer alan PROM Coin, birçok yatırımcının izleme listesindeki kripto para birimlerinden biri. Kripto uzmanlarının yaptığı PROM Coin yorumları da birçok kişiye umut veriyor, dolayısıyla piyasa hacmini artırıyor. Kalan arzının kurum tarafından kilitlendiği ve kolay kolay kamuya sunulmayacağı düşünülürse bu değerini çok artıracak bir durum haline gelmektedir. Bu, sahiplerini her zaman memnun edeceği anlamına gelir.

PROM Coin, başka bir projesi olduğu ve Binance altyapısı üzerinde geliştirildiği için büyük ilgi görüyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi tarlaları kullandığı için yatırımını önemli ölçüde artırabilir. Bu nedenle diğer kripto para birimlerine göre daha stabil bir seyir oluşturmaktadır. 2019 yılında kamuoyuna açıklanmış olmasına rağmen, bu ilerleme düzeyi için en makul açıklamadır.

Prometeus (PROM) Nereden ve Nasıl Alınır?

Prometeus (PROM)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu