Escobar Trump'ı Devirmek İçin Kripto Para Kampanyası Başlattı - BTC MAGAZİN

Escobar Trump’ı Devirmek İçin Kripto Para Kampanyası Başlattı

Uyuşturucu kralı Pablo Escobar’ın kardeşi, ABD Başkanı Donald Trump’ı görevden almak için yeni bir kripto para birimi yaratıyor.

Escobar Inc. isimli şirket, GoFundMe üzerinden 50 milyon dolarlık bir kitlesel fonlama başlattıktan bir gün sonra, ESCOBAR olarak adlandırılan ABD dolarına sabitlenmiş stabil coin için ilk madeni para teklifini (ICO) duyurdu.

İlk hedef öncelikle merkezi bir platformun, Trump’ın tahtını kırmaya odaklanma sözü verilen ‘Escobar’ mülkünün bağış toplama çabalarını sansürleyememesini sağlamak.

Site aynı zamanda , Escobar Inc.’in güvenilmez olduğunu söylediği dünyanın en popüler sabit parası olan Tether (USDT) ile de rekabet etmeyi hedefliyor .

Escobar Inc, Trump’ın GoFundMe üzerinde yürütülen kampanyayı kapattırdığını iddia etti.

Escobar Inc.’e göre, GoFundMe sayfasında fonlama başladıktan sonra sadece 10 saat içinde 10 milyon dolar yükselmişti.

Escobar Inc. CEO’su Kylo Gustafsson, “Asıl amaç sadece GoFundMe platformunu kullanarak 50 milyon dolar kazanmaktı” dedi. “Sadece 10 saatte 10 milyon dolar yükselttikten sonra GoFundMe tarafından kapatıldık ve 24 saat içinde, ESCOBAR stabil coin kripto para birimi ICO’su başlattık. Trump İdaresi Başkanının veya Başkan Trump’ın bizi kapattığına inanıyoruz. ” dedi.

Paylaşılan bir ekran görüntüsü ByeByeTrump kampanyasının 10 milyon dolarlık hedefe ulaştığını ve sonrasında GoFundMe yöneticileri tarafından incelendiğini vurgulayan bir mesajı gösteriyor.

Escobar Tether’e rakip olacak

Teknik doküman tam olarak kripto para biriminin nasıl çalışacağını ayrıntılarıyla anlatıyor. Bu bir ERC-20 belirteci, yani bir milyar ESCOBAR belirtecinin Ethereum blockchain üzerinden verileceği anlamına geliyor.

ESCOBAR’ların değeri kalıcı olarak ABD dolarına sabitlemeleri gerekiyor. Haziran ayında başlayarak, her belirteç Belize’deki bir firma ile yapılan anlaşma sayesinde 1 ABD doları karşılığında ödenmesi hedefleniyor.

Web sitesinde yayınlanan bir mesajda “ Bu kripto para birimini 2019’da USD Tether’in kararlı bir alternatifi olarak salıvermeyi planlamıştık. USDT’ye güvenmiyoruz, ”denildi. Escobar Inc.’den COO Daniel Reitberg ise “İnsanların madeni paramızı kullanması gerektiğini düşünüyoruz, çünkü oradaki diğer şirketlerden çok daha büyük bir iş anlayışına sahibiz ve Roberto Escobar, kariyeri boyunca yüzlerce milyar dolar kazandı” dedi.

ICO aracılığıyla toplanan fonların, Impeach Trump Fonu ile “ESCOBAR şifreleme para birimini geliştirmek” arasında paylaştırılacağı söyleniyor.

Bu, Roberto Escobar ve Escobar Inc.’in ilk kripto para birimi projesi değil. Geçen yılın başlarında, Bitcoin’den çok daha ucuz ve daha hızlı olması beklenen Diet Bitcoin adlı bir Bitcoin alternetifi duyurmuşlardı.

Roberto tarafından kaleme alınan bir kitap destek olarak yayınlandı. İçinde, CIA’nın bir gün tüm paralarını satacağını, çünkü Satoshi Nakamoto’nun gerçekten CIA olduğunu, kaçınılmaz olarak Bitcoin değerini yok edeceğini iddia etti.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu