Ethereum Balinaları Metaverse Coinlere Yöneliyor

En iyi metaverse tokenlarındaki kazançlar, Çarşamba günü emsallerini büyük ölçüde geride bıraktı ve alandaki toplam piyasa değeri son 24 saatte %6,5 artarak 31,1 milyar dolara ulaştı. İşlem hacimleri de %74 arttı.

Kripto para piyasası Çarşamba günü bir miktar toparlanma gördü. Bitcoin (BTC) %3’ün üzerinde artarak 42.000 $ fiyat seviyesini kırarken, diğer büyük paralar da yeşilde işlem görmeye başladı.

Ancak Apecoin (APE), Sandbox (SAND) ve GALA gibi metaverse tokenları emsallerini geride bıraktı. APE ve SAND üzerindeki olumlu güncellemeler, diğer birçok metaverse tokenlarında satın alma ilgisini artırmış gibi görünüyor.

Ethereum balinalarının en büyüğü, yoğun bir şekilde metaverse tokenları satın alıyor. APE, GALA ve SAND, son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından en çok satın alınan 10 token arasında yer alıyor.

APE %34 arttı

ApeCoin günün en çok kazananı oldu. APE fiyatı son 24 saatte %34’ün üzerinde fırladı. Son zamanlardaki yükseliş rallisi birkaç faktörün sonucuydu. APE kısa süre önce Gemini Earn’de listelendi. Bununla birlikte, Yuga Labs’in “Otherside” adlı yaklaşmakta olan metaverse’si hakkındaki spekülasyonların, Whopping dalgalanmasının arkasındaki ana faktör olabileceği bekleniyor.

Raporlara göre, Yuga Labs, Otherside’da 600 APE’lik başlangıç ​​fiyatıyla arazi satışları başlatacak. Bununla birlikte, APE geçen ay ortaya çıktığından bu yana zaten % 1500’ün üzerinde arttı. Son zamanlarda, APE, Decentraland’ı (MANA) devralarak en büyük metaverse token haline geldi. Bu arada, 24 saatlik işlem hacmi %360’ın üzerinde bir artış gördü.

Sandbox 24 saatlik işlem hacmi %65 arttı.

Yükselecek diğer Metaverse kripto parası Sandbox. WhaleStats’a göre, “BlueWhale0093” adlı ETH balinası, 1,48 milyon dolar değerinde SAND ekledi. Bu arada, 24 saatlik SAND işlem hacmi %65’in üzerinde bir artış gördü.

Artışın arkasındaki neden Bloomberg’den gelen bir rapora bağlanabilir. Raporda Sandbox’ın çeşitli yatırımcılardan 400 milyon dolar toplayacağı belirtildi. Sandbox’ın yerel tokenı SAND, son 7 günde %8’in üzerinde artış gösterdi. SAND, toplam piyasa değeri 3.4 milyar doları aşan 40. en büyük kripto para birimidir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Metaverse Tokenları Bitcoin ve En İyi Kriptoları Geride Bıraktı, Sırada Ne Var?

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu