Ethereum Balinaları, Shibarium Lansmanından Önce SHIB Topluyor

Çekirdek geliştiriciler Shytoshi Kusama ve Trophias ile Shiba Inu Ecosystem yakında Shibarium Layer-2 blok zincirinin lansmanını yaparken, topluluk 2023’te zincirde SHIB yakma ve kullanımda büyük bir artış bekliyor.

Shiba Inu Yanma Oranı, Shibarium’dan Önce Yükseliyor

Shiba Inu yakma izleyicisi Shibburn, 3 Ocak’ta bir tweet’te Shiba Inu tokenlerinin yanma oranında başka bir büyük artış bildirdi. Son 24 saatte toplam 182.339.090 SHIB yakıldı. SHIB’leri dolaşımdaki arzdan çıkarmak için yapılan 11 işlem, SHIB yakmadaki büyük artışa katkıda bulundu.

Shibburn web sitesine göre, yakma oranı ve işlem sayısı son birkaç gün içinde büyük ölçüde arttı. 2 Ocak’ta 13 işlemde 159.411.895 SHIB yakıldı.

Yılbaşı gecesi bir cüzdan yakma adresine 297.290.339 SHIB token göndererek yakma oranının %13.198 artmasına neden oldu. Gizemli adres, son 24 saat içinde yanan adrese yine 73.996.550 SHIB gönderdi.

WhaleStats verileri, SHIB’nin Ethereum balinaları tarafından en çok satın alınan token olduğunu gösteriyor. Ayrıca Shiba Inu, son 24 saatte en iyi Ethereum balinaları arasında bir kez daha en çok kullanılan akıllı sözleşme oldu. Bu nedenle, son günlerde Shiba Inu için geliştirme faaliyeti ve balina faaliyeti artıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dev Yatırım Şirketinin Yöneticisi, Shiba Inu (SHIB) Rallisini Kaçırdığına Pişman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu