Ethereum Fiyat Analizi: Yükseliş Devam Ediyor

  • Orta vadeli ve kısa vadeli hem yukarı yönlü momentumda, hem de fiyat EMA’ların üzerinde işlem görmektedir.

ETH/USD Orta Vadeli Eğilim: Yükseliş

Anahtar seviyeler

• Direnç: 220$, 240$, 260$
• Destek: 145$, 135$, 125$

Kripto para, orta vadeli görünümünde yükseliş eğiliminde olduğu için boğalar için lezzetli görünüyor. Dünkü oturum sırasında boğaların destek alanındaki 196,78 dolardan aldığı tepkiyle yükseliş devam ediyor.

Bugünkü oturum, ayılar kısaca piyasaya döndükçe direnç alanı 212.24$’dan başlıyor.

Fiyattaki ivme ile ikinci destek alanıda 206.77$ seviyesinde bulunmaktadır.

Fiyat şimdi direnç alanındaki iki EMA’nın üzerinde işlem görüyor; bu boğaların kripto para biriminin üzerinde egemen olduğunu gösteren bir göstergedir.

Bunlara ek olarak, Stochastic Oscillator sinyali aşağı doğru %56 seviyesine doğru baktığından, fiyattaki momentumun bir eğilimle tersine dönebileceğini ve bu durumda orta vadede son günlerde düşüş eğilimi gösterebileceğini düşündürmektedir.

ETH/USD Kısa Vadeli Eğilim: Yükseliş

Kripto para biriminin grafiği güzel görünüyor ve kısa vadeli görünümünde yükseliş eğilimi gösteriyor. 4-saatlik grafikte bugün, 212.24$ seviyesinde bir ters çekiç mumunun oluşumuyla, direnç seviyesi 217.12$’a yükseldi.

Bu nedenle, ayılar kısa bir süre hakimiyeti ele aldı ve fiyatı 206.77$’a düşürdü.

Boğalar coini iki EMA’nın biraz üzerinde 210.50$ seviyesinde tutuyorlar. Bu, boğaların şu anda ETH piyasasının hakimiyetini elde tutuklarını ima etmektedir.

Ayrıca, Stochastic Oscillator’un aşırı alım bölgesinde %75 seviyesindeki sinyalleri, Ethereum’un fiyatının momentumun, kısa vadede, önümüzdeki günlerde değişebileceğini ima etmektedir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın