Gemini Borsası Samsung ile İşbirliği Yapıyor

  • Gemini, ABD merkezli kripto borsasının uygulamasıyla mobil cüzdan etkileşiminin yolunu açarak Samsung ile işbirliği yaptı.

ABD kripto borsası Gemini, cüzdan entegrasyonu için teknoloji devi Samsung Electronics ile ortaklık kurdu.

Ortaklık, ABD ve Kanadalı müşterilerin Samsung Blockchain Cüzdanını Gemini’nin mobil uygulamasıyla birlikte kullanabileceği anlamına geliyor.

İlk ABD Kripto Ortaklığı

Ortaklığın türünün ilk örneği olduğu bildiriliyor. “Gemini, ABD ile ortak olan ilk ABD kripto borsası ve saklama sorumlusu” dendi.

Samsung, ortaklığın ayrıntılarını doğrulayacaktır. Bu makale, resmi Samsung açıklamasından sonra tekrar güncellencektir.

Özellikler Samsung Kullanıcılarına Uygundur

Samsung Galaxy telefonlarında indirilebilen teknoloji devinin cüzdanı bir kripto depolama yeridir. İşbirliğinin bir sonucu olarak, cüzdan artık Gemini Borsası ile bağlantı kurabilir.

Açıklama ayrıntıları şu şekildedir:

“Samsung Blockchain Cüzdanlarını Gemini’ye bağlayarak, kullanıcılar kripto satın alıp-satabilir, Gemini hesap bakiyelerini görüntüleyebilir ve en yüksek güvenlik için Gemini Custody ile kriptolarını soğuk depoya aktarabilir.”

Gemini kurucu ortağı Tyler Winklevoss yaptığı açıklamada: “işbirliği, dijital varlık kullanıcılarına küresel seçenekler ve bağımsızlık veriyor – özünde kripto para birimlerinin doğasında bulunan özellikler” dedi.

İkiz kardeşler Tyler ve Cameron Winklevoss kısa süre önce bir röportaj için podcaster Peter McCormack’a katıldı ve düzenlemeyi gerekli ama hassas bir konu olarak açıkladı. Gemini, kullanıcıların kripto para biriminin köklerine karşı hassas olmasına rağmen gizliliğini korumayı amaçlamaktadır.

Twitter’da Btcmagazin’e abone olun ve en iyi günlük kripto haberlerine, hikayelerine ve fiyat tahminlerine katılın!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Binance KYC Bilgileri İfşa Edilen Müşterilerinin Zararını Karşılayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu