Glassnode CTO: Borsalarda ETH Tükenmiyor

Analist Alex Saunders’ın, kripto borsalarının yakında ETH’den kurtulacağına dair uyarısına rağmen, Glassnode CTO bunun gerçeklerden çok uzak olduğunu garanti ediyor.

Glassnode CTO’su Rafael Schultze-Kraft, NuggetsNews kurucusu ve analisti Alex Saunders’a topluluğu sakinleştirmesi ve ETH değişim akışlarının “tamamen normal aralıklarında” olduğunu söylemesi için yanıt verdi.

Daha önce Saunders , tweet’inde kripto borsalarının 48 saat içinde ETH dışında olabileceğini iddia etmişti.

https://twitter.com/AlexSaundersAU/status/1349865093761122305?s=20

”Borsalar 48 saat içinde $ ETH’nin dışına çıkabilir. Talep tavan yaptı. Döviz rezervleri son birkaç saat içinde 10 milyondan 8 milyona % 20 düştü. Uzun vadede 5 bin dolar, 10 bin dolar ve 20 bin dolarlık hedeflerle, birçok HODLer’in ETH’lerini 1-2 bin dolar aralığında satacağından şüpheliyim.”

ETH değişim akışları normal aralıkta

Rafael Schultze-Kraft, Alex Saunder’in iki gün içinde dijital borsalardan tükendiği iddia edilen ETH tedariklerine ilişkin tweet’ine yanıt vermek için Twitter’a gitti.

Bunu kırdığım için üzgünüm ama bu çok saçma.Kim gerçekten ani bir 2M + #ETH düşüşünün bir borsadan gerçek para çekme olduğunu düşünebilir?Olağandışı bir şey olmadı, döviz akışları tamamen normal aralıklarında.Mevcut bakiye: 16,3 milyon ETH.

Schultze-Kraft

Schultze-Kraft, bakiyelerdeki iki milyon ETH düşüşünün mutlaka aktif para çekme anlamına gelmediğine inanıyor.

Glassnode CTO’su, şu anda dengelerin bir yıl önceki ile aynı olduğunu ve Nisan 2018’dekinden çok daha yüksek olduğunu gösteren bir Glassnode grafiği paylaştı.

İkinci en büyük kripto para birimi, yazım sırasında 1.225 $ seviyesinde işlem görüyor. Bu seviye, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,432 doların yaklaşık %10 altında. Ayrıca, şimdiye kadar Glassnode’a göre, ETH sıfır olmayan cüzdan miktarı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52.402.367’ye ulaştı.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Fiyatı 306 Doların Üzerine Çıkmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu