Haftanın Dipten Alınabilecek Memecoinleri (20 – 26 Haziran)

Meme coinler, şaka amaçlı yaratılan, esprilere dayanan kripto paralardır. İlk ve en güçlü memecoin Dogecoin iken peşi sıra piyasaya sürülmüş yüzlercesi daha vardır. Genellikle bir şakanın parçası olmak insanlar tarafından satın alınan ve fiyatları çok düşük olan meme tokenlar, son sene içinde bir veya birden çok işleve sahip olmuş ve gerçek bir ekonomik değer katmayı amaçlamışlardır. Bu sayede popülerlikle birlikte değerlerini keskin bir şekilde artırabilmişlerdir. Kripto para piyasasında memecoinler değerlerini çok hızlı artırabilen ve aynı hızda değer kaybedebilen riskli varlıklar olarak bilinirler. Bu içerikte haftanın dipten alınabilecek memecoinleri listesine bakacağız.

Yummy (YUMMY)

Haftanın Dipten Alınabilecek Memecoinleri (20 - 26 Haziran) 2
Yummy (YUMMY)

Yummy, uzun vadeli büyümeye odaklanmış, tokenomiği aracılığıyla token sahiplerinin getirilerini en üst düzeye çıkarmaya çalışan bir projedir. Büyüme Fonu isimli projeleri aracılığıyla Yummy sahiplerine sürekli değer sağlamaya çalışılmaktadır. Yummy ayrıca dünyadaki sosyal etkiyi artırmak ve olumlu etkiler yaratmak için bağış kampanyaları da düzenler. Topluluğuna çok önem veren Yummy, her düşünce ve fikre önem vermektedir. Şimdiye kadar Binance Lunch For Children kampanyasına 1 milyon 125 bin dollar bağışlanmış, büyüme fonu için 1 milyon 600 bin dollarlık token yakılmış ve günlük ortalama 3000 dollar ödül dağıtılmıştır.

YUMMY token son 7 günde %17,5 değer kaybetmiştir ve $0,00000323’dan işlem görmektedir.

WOOF (WOOF)

Haftanın Dipten Alınabilecek Memecoinleri (20 - 26 Haziran) 3
WOOF (WOOF)

WOOF, dünya çapında hayvan istismarı ve ihmalinin devam eden etkilerini tersine çevirmeye yardımcı olmak için geliştirilmiş bir meme tokendır. Şu ana dek ihtiyacı olan 4 köpek hayır kurumuna $10.000 BTC bağışlayan WOOF, Solana tabanlı bir projedir. 1 trilyon jeton arzıyla piyasaya sürülmüştür, o zamandan beri arzın %98’i geri alınmış ve yakılmıştır. Projenin kendine ait dex’i WoofSwap, kullanıcıların Solana blok zincirinde ticaret yapmalarını ve likidite sağlamalarını sağlar. Solana ağındaki favori tokenlar bu dex’te listelenmiştir. İşlem ücretleri, topluluğa ve protokole yeniden gönderilmek için topluluk DAO cüzdanına geri dönmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Enerji Krizi ve Enflasyon, Bitcoin ve Kripto Para Piyasasını Nasıl Etkiliyor?

WOOFers Market ise kullanıcıların WOOF token ile diğer ortak koleksiyonlarla ticaret yapmasına olanak tanır. Burada favori Solana NFT koleksiyonları WOOF karşılığında alınıp satılabilir. Buradaki işlem ücretleri de topluluk DAO cüzdanına döner. Geçtiğimiz 7 günde %20,6 değer kazanan WOOF token $0,0000664 fiyatındadır.

Garlicoin (GRLC)

Haftanın Dipten Alınabilecek Memecoinleri (20 - 26 Haziran) 4
Garlicoin (GRLC)

Garlicoin, düşük giriş engeli ve hızlı ve ucuz işlemlerle Reddit’teki topluluğa tamamen odaklanmaya adanmış bir projedir. CPU ve GPU ile herkes Garlicoin madenciliğine katkıda bulunabilir. Roadmap’e göre 2022 2. çeyreğinde iOS cüzdanı, Ledger Wallet desteği ve Trezor Wallet desteği sağlanmıştır. Piyasada toplamda 69 milyon GRLC token bulunabilecektir. Platformun 8 saatte bir çok düşük miktarda GRLC veren musluğu vardır. Reddit’teki r/garlicoin‘de 100 bin üye vardır ve görünüşe göre üye sayısı artmaya devam edecek. GRLC token son haftada %14,4 değer kaybetti ve $0,0176 fiyatında.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu