Haftanın Popüler GameFi Coinleri (23 – 29 Mayıs)

Play to earn endüstrisinde geliştiriciler gerçek hayat kadar çekici dünyalar yaratmaya çalışıyorlar. Blok zinciri oyunları, oyuncuların büyük çoğunluğu için geçimini sağlama yeteneği teşviklerine sahiptir. GameFi, oyun oynamayı kitleler için tam zamanlı bir meslek haline getirme potansiyeline sahiptir. Play to earn olarak da bilinen bu sektör, oyunları blok zinciri desteğiyle finansallaştırmıştır. Ticaret, görevler, seviye atlama, rakiplerle savaşma ve diğer mekanizmalar yoluyla GameFi, oyuncuların oyun içi çabalarını daha sonra fiat para birimlerine çevrilebilen kripto paralar ve NFT’lerle ödüllendirmektedir. İçerikte bu haftanın popüler GameFi coinleri listesine göz atacağız.

Saito (SAITO)

Haftanın Popüler GameFi Coinleri (23 - 29 Mayıs) 2
Saito (SAITO)

Saito, blok zinciri oyunlarını doğrudan tarayıcıda çalıştırmayı sağlayan bir Web3 projesidir. İletişim araçlarına, oyunlara, sosyal medya uygulamalarına ve diğer bant genişliği yoğun uygulamalara güç sağlayan Saito, Polkadot ve diğer önde gelen Web3 ağları için tam desteğe sahiptir. Saito’nun ekonomik tasarımı temel ölçekleme sorunlarını çözer, açık altyapıyla eşler arası Web3 araç takımı da QR oluşturma ve oyun işlevlerine kadar her şeyi destekleyen kitaplıklar sağlar. Geliştiriciler AppStore sayesinde herhangi bir altyapı çalıştırmaya gerek kalmadan uygulamalar oluşturabilir ve dağıtabilir.

SAITO token son 7 günde %3,3 değer kazanmış ve $0,0168 fiyatından işlem görmektedir.

RFOX (RFOX)

Haftanın Popüler GameFi Coinleri (23 - 29 Mayıs) 3
RFOX (RFOX)

RFOX, internetin geleceğini inşa etmeye ve hızla büyümeye devam eden bir metaverse şirketidir. RFOX VALT metaverse‘ün yeni ürünü MVP, geçtiğimiz ayın sonunda seçili katılımcılara sunulmuştur. RFOX VALT, Wax blok zinciri işlemlerini desteklemeye ve VR metaverse tabanına birden fazla blok zincirini entegre etmeye başlamıştır. RFOX VALT’ın MVP lansmanı, medya, perakende, oyun ve ödüllere odaklanan sürükleyici metaverse deneyimleri sağlama vizyonlarının gerçeğe dönüşmesinde büyük bir adımdır. Blok zinciri, sanal gerçeklik ve Web3’ün en iyi bileşenlerini birleştirmeyi başaran projelerden biri böylelikle RFOX olmuştur. $0,0189’dan işlem gören RFOX token, geçen haftaya göre %5,2 değer kaybetmiştir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haftanın Dikkate Değer Play to Earn Tokenleri (4 - 10 Nisan)

DeRace (DERC)

Haftanın Popüler GameFi Coinleri (23 - 29 Mayıs) 4
DeRace (DERC)

DeRace, RNG ve genetik algoritma teknolojisine sahip bir at yarışı NFT oyunudur. Kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sunan DeRace, blok zinciri teknolojisinin ilkelerinden yararlanarak tüm katılımcılar için adil bir oyun garanti etmiştir. En iyi at yarışı NFT oyunları listesinin ilk sırasında olan DeRace, atları benzersiz özellik setlerine sahip olacak şekilde tokenize etmiştir. Dinlenme süresi, nadirlik, performans ve değer açısından büyük farklılıklar gösteren yarış atı NFT’leri vardır. Bir DeRace atına sahip herkes platformdaki yarışlara kaydolabilir. Rakiplerinizin atlarının dayanıklılık ve hız gibi özelliklerini göremezsiniz, ki bu özellikler atın performansını belirlemede çok önemli bir rol oynar.

DERC token şu anda $0,428’dan işlem görmektedir ve son haftada %10,5 değer kaybetmiştir.

Ovr (OVR)

Haftanın Popüler GameFi Coinleri (23 - 29 Mayıs) 5
Ovr (OVR)

OVR, gerçek dünyayı dijital öğelerle özelleştirerek sonsuz olanaklar sağlayan bir metaverse’tür. Arazi sahiplerini artırılmış sanal gerçeklikle buluşturan OVR, gerçek değere sahip kripto para kazanmayı sağlar. OVR’da sanal arazi satın alarak kira yoluyla pasif gelir kazanma şansınız vardır. Oyuncular arazilerinden kripto para kazanmak için artırılmış gerçeklikle çeşitli deneyimler oluşturabilir. OVR sanal arazileri OVRLands olarak adlandırılır. Kullanıcılar, gerçek ve dijital dünyayı telefonlarıyla birleştirir. OVR’ın oynanış şekli Pokemon Go’ya benzemektedir. Birkaç harita ipucu ve GPS ile hazineler bulabilir, sandıklardan değeri $0,10 ile $5 arasında değişen OVR tokenlar kazanabilirsiniz. OVR token fiyatı bugün $1,03’dır ve son 7 günde %4 değer kaybı yaşamıştır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu