Haftanın Trend Play to Earn Tokenları (27 Haziran – 3 Temmuz)

Çevrimiçi oyunlarda en son trend kuşkusuz play to earn konsepti. Oyunculara blok zinciri tabanlı oyunlarla eğlenirken para kazanma şansı veren play to earn oyunları ve GameFi konsepti uzun zamandır revaçta. Oyuncular oyunlarda diğer oyuncularla savaşarak, görevleri tamamlayarak, çeşitli oyun seviyelerinde ilerleyerek ve daha birçok farklı şey yaparak gerçek değeri olan ödüller kazanabilirler. Ödüller kripto para veya NFT şeklinde skin, sanal arazi, silah ve benzeri oyun içi varlıklar olabilir. Oyunlar merkeziyetsiz yapıda olduğu için oyuncular oyun içi varlıkları ikincil NFT pazarlarında satarak önce kripto paraya sonra da gerçek paraya basitçe dönüştürebilir. Bu içerikte haftanın trend play to earn tokenları listesiyle alakalı bilgi edineceğiz.

Rainicorn (RAINI)

Haftanın Trend Play to Earn Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 2
Rainicorn (RAINI)

Rainicorn, bir NFT çiftçilik platformuna sahip olan ve gelişmekte olan The Rainiverse’ün arkasındaki girişimdir. DeFi özellikleri ve play to earn oyunlarını içeren Rainicorn, platform içinde birbirine bağlı birden çok değer akışı sağlar. Kullanıcılar RAINI stake ederek RAINBOWS kazanabilir veya UNICORN almak için likidite sağlayabilir. Ethereum ile BNB Smart Chain köprüsü olan Rainicorn, NFT koleksiyonuna da sahiptir. Hem tokenlar hem de NFT’ler köprü kullanılarak bir ağdan diğerine taşınabilir. $0,0154 fiyatındaki RAINI token son 7 günde %11,7 değer kazanmıştır.

Polychain Monsters (PMON)

Haftanın Trend Play to Earn Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 3
Polychain Monsters (PMON)

Polychain Monsters, Pokemon’dan ilham almış bir metaverse projesidir. Polymons isimli sevimli NFT yaratıkların toplanabildiği klasik bir canavar avı oyunu olan Polychain Monsters, oyuncuların platform içinde her biri benzersiz nadirlik ve niteliklere sahip Polymon koleksiyonu içeren güçlendirici paketleri almalarını sağlar. Güçlendirici paketlerin fiyatı 1 PMON’dur. Hem kâr etmek hem de eğlenmek için PMON NFT’lerini piyasdada takas edebilir veya daha güçlü karakterler alarak oyuna hükmedebilirsiniz. Eğer Pokemon tarzındaki oyunların hayranıysanız bu oyun sizin için çok eğlenceli olabilir. Geçen haftaya göre %1,3 yükseliş gösteren PMON token şu anda $1,29 fiyatında.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haftanın Öne Çıkan Play to Earn Tokenları (20 - 26 Haziran)

ZooKeeper (ZOO)

Haftanın Trend Play to Earn Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 4
ZooKeeper (ZOO)

ZooKeeper, ZooEcosystem’in popüler tarım ve çiftçilik dApp’idir. Çoklu zincir odaklı ve güçlü bir topluluğa sahip ekosistem, OpenZoo’da ZooGames NFT’lerini ve daha fazlasını takas etmemize, çoklu zincir erişimi ile Avalanche dahil birkaç zincirde ZooNFT ticareti yapmamıza ve ZooGames’e bağlanarak eğlenceli oyunları oynamamıza olanak sağlar. ZooKeeper, ekosistemi likidite ile beslemek için oluşturulan bir platformdur. Likidite madenciliği yapmayı sağlayan bu dApp, kullanıcıların gerçek kullanım senaryosuna sahip olan NFT’lere erişebilmesini sağlar. ZOO tokenlar ZooKeeper’da çiftçilik ve daha güçlü NFT yaratmak için crafting için kullanılır. ZOO token bir hafta öncesiyle neredeyse aynı olan $0,0201 fiyatındadır.

Epik Prime (EPIK)

Haftanın Trend Play to Earn Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 5
Epik Prime (EPIK)

Epik Prime, 300’den fazla video oyunuyla yüzlerce dev eğlence markasına ve bir milyardan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan dünyanın önde gelen lisanslama ajanslarından biridir. Birinci sınıf dijital deneyimler ve öğeler üretmek isteyen markaları video oyunlarına yerleştiren Epik Prime, yaygın olarak birinci sınıf lisanslı dijital koleksiyonlar, NFT’ler ve birlikte çalışabilir tescilli bir çapraz zincir teknolojisi tarafından desteklenen, özel deneyimler için ortaklıklar oluşturan bir blok zinciri endüstri lideri olarak kabul edilir. Tencent Games, Warner Music, ViacomCBS, Garena ve Universal gibi müşterileri vardır. EPIK token son haftada %3,6 değer kaybetmiştir ve şu anda $0,0115’dan işlem görmektedir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu