Jeff Bezos Artık Dogecoin Kurucu Ortağını Takip Ediyor

Bugün birden fazla tweet, Amazon’un kurucusu ve eski CEO’su milyarder Jeff Bezos’un Twitter’da DOGE’nin kurucu ortağı Billy Markus’u takip etmeye başladığını tartışıyor.

Jeff Bezos Artık Dogecoin Kurucu Ortağını Takip Ediyor 2
Kaynak: Twitter

Amazon kripto paraları kabul etmese de son birkaç yıldır bir süredir dedikodular bunu iddia ediyor. Nisan ayında, mevcut Amazon CEO’su Andy Jassy, ​​CNBC’ye şirketin potansiyel olarak NFT satmaya başlayabileceğini ve kripto para birimlerinin büyük bir geleceği olduğunu söyledi.

Geçen yıl, Temmuz ayında, Bezos’un uzay şirketi Blue Origin, Virgin Galactic’in kurucusu Richard Branson’ın gemisiyle uzaya gitmesinden kısa bir süre sonra milyarderi uzaya gönderdi.

Musk büyük bir Dogecoin hayranı ve Twitter’ı satın almak için yaptığı son anlaşmadan sonra, DOGE ordusundaki birçok kişi meme parasının bir şekilde sosyal medya devinde kullanılacağına inanıyor.

Bazı DOGE hayranları ayrıca Billy Markus’u takip eden Bezos’un “DOGE için çok şey ifade ettiğine” inanıyor ve muhtemelen Amazon kurucusunun Dogecoin’e ısındığını gösteriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   PlusToken Ponzi Şemasının 60 Milyon Dolardan Fazla EOS'u Taşıdığı İddia Edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu