Milyonlarca Dolarlık XRP, Ripple Adresinden Borsalara ve Cüzdanlara Taşınıyor

İlk olarak 15 Temmuz Cuma günü tespit edilen XRP tokenlarla ilgili şüpheli etkinlik, bu güne kadar devam ediyor. WhaleAlerts tarafından bildirildiği üzere, Ripple’ın adresinden bilinmeyen bir cüzdana 21.86 milyon dolar değerinde 60 milyon XRP gönderildi. Üç saat sonra, aynı miktarda XRP, bilinmeyen bir cüzdandan Meksika merkezli küresel bir kripto borsası olan Bitso’ya gönderildi.

Ancak hepsi bu kadar değildi, çünkü bir saat içinde 59.9 milyon XRP bir Bitso adresinden diğerine veya orijinal olarak geldiği adrese çekilmişti. Ciroya dahil olan tüm adreslerin milyonlarca dolarlık XRP sahibi olduğunu da belirtmek önemlidir.

XRP için anomali dolu günler, tokenın işlem cirosunun iki saat içinde 12 kat arttığı geçen Cuma günü başladı. Ardından, yeni haftanın başlamasıyla birlikte, XRP’nin kısa sürelerde cüzdanlardan borsalara ve geri dönen milyonlarca dolarlık işlemlerde taşınmasıyla birlikte şüpheli aktivite tekrar tespit edildi. Bu eğilim bugün hala yürürlükte. Daha önce bildirildiği gibi, son olaylar XRP fiyatını doğrudan etkilemiyor. XRP, 0,375 dolarlık güçlü bir direnç seviyesine ulaştığı fiyat koridorunun tepesine yakın bir yerde olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, doğrudan bir etkisi olmasa da, dolaylı olarak, bu işlemler gelecekteki olası fiyat dalgalanmalarına işaret edebilir. Belki XRPL veya Ripple bazı büyük duyurular veya güncellemeler hazırlıyor olabilir veya belki de XRP’lerini bir adresten diğerine kaydırıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple SEC Davasını Kaybetse Bile XRP Nasıl Yükselişe Geçebilir? İşte Uzmanların Tahmini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu